Sony VGN-FZ31Z

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında ozyy88 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ozyy88

ozyy88 Yeni Üye

Öncelikle herkeze merhaba...Sitenize yeni üye oldum...Hayırlara vesile olur inşallah...Ben geçen gün sony vgn-fz31z notebook aldım ve aldığım yerede xp-pro driverlarını bulabilirmiyim diye sordum ve bulursun dediler...Ama malesef bulamadım..Teknik servisle görüştüm Fz serisi xp driver tanımaz dedi....Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. ozyy88

ozyy88 Yeni Üye

Burda bir arkadaştada aynısından var sanırım...(VGN-FZ31Z) Onunkileri aldım sağolun tekrar...İşimi halletim...XP-Pro kurdum...Yalnız bazı sorunlarımvar.ilk olarak Original Function Setting kullanamıyorum sanırım vistadan xp ye geçtiğim için....Ama fn tuşuda bu yüzden çalışmıyor...Ekranın ışığını kısamıyorum en yüksek seviyede duruyo...Bide müzik dinlerken kulaklık takıyorum ama aynı anda makinadanda çalıyooo...Yani sesi kesmıyor...Driverları bu siteden okuduğum gibi sırasıyla kurdum ....Ama kulaklık takılıyken laptoptada ses hopörlördende geliyo...Birde son olarak illa vistamı olması lazım bu düğmelerin çalışması için acaba genel bir program yokmu acaba bu düğmelerin çalışması için..Sağolun

4. ozyy88

ozyy88 Yeni Üye

Arkadaşlar yokmu yardımcı olabilecek birisi acaba....En azından ekran ışığını nasık kısabilirim Fn tuşu çalışmıyor malesef....?

5. seyhur

seyhur Yeni Üye

ekran ışığını güç seçeneklerinden kısma şansın var da fn tuşunun kullanılamaması kötü. Ben de senin yazdıklarından korktum xp kurmadım makinaya. ama vistayla yaşamaya alışıyorsun haberin olsun. benim sonradan sonraya çok hoşuma gitti...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş