Sony VGN-AS53B PCC-7B1N Acil YARDIM

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında BlackAngel tarafından paylaşıldı.

1. BlackAngel

BlackAngel Yeni Üye

Merhaba Arkadaşalar ACil Yardıma İhtiyacım var Elimde Bir Sony Vaio VGN-AS53B-----PCC-7B1N Modelnotebook var ama Tüm sürücüleri JAPAN dilinde recovery dahil bu note üzerinde kendinen TV tuner var software japan dilinde Japan Dilin TR CEviremedim Dil pakaetleri Çalışmıyor Bu Dil destegi olmadı yazıyor...Siteside jopanyadan alınmış bir modelmiş bu modeli Tr ceviremedim ORJ home var üzerinde orj home yükledim tüm driver buldum ama ürezerinde olan tv tuner çalışmıyor çünkü sofrware ihtiyacı var sony sitesinde araştırdım sony media center gibi bölümü var tür yazılım buda Sony media Programların diğer İsmi İse
    vailo erterainment platform :1.3 ver
    remote commander utility :1.3 ver
    VAİO MEDİA :4.1 ver
    CLİCK TO DVD :2.4 ver
    WINDVDX :5.0 ver
    WİNDVD5 FOR VAİO :5.0 ver
    VAİO YV TUNER LİBRARY :1.4 ver
    SMRT.SYS :1.2.5 ver
    PX ENGİNE :2.0 ver
    SONİCSTAGE :3.0 ver
    SONİCMG MASTERİNG STUDİO :1.4 ver
    OPEN MG SECURE MODULE :4.1 ver
    Do VAIO Remocon Utility Ver :
    tabi Bunalr TAm versionları değil ama bu programları kullanıyor Cİn Dilinde Ordan Programın adların yazdım Sizden İStedğim SAdece Bu Programları Bulmak aramadım site kalmadı aklıma sadece bu model benzer bir modelin sofrware kullanmak onuda bulamadım Lürfen Bu modelin Sürücüleri Bana Bulun Bulsa Bulsa Sadece Burdaki Arkadaşlar bulur Şimdiden teşeür ederim........

Tabi JAponca olan Bİr Windows XP Home TR Cevirlecek Program Varsa Elinizden Öpecem O derece ....... Ben Bulamadımm :)

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

baştan Türkçe xp kursanız olmaz mı?

3. BlackAngel

BlackAngel Yeni Üye

Zaten Türkçe XP kurdum Dirver Yükledim Tek Sıkıntım Notebook üstünde TV tuşu var onu bastıgımda calışmıytor calışran programlar aynı media center gibi ama vaio media center diğerleri gibi değil tv kartını başlatan media SONY MEDİA arayüzü var o çalıştırıyor Japonca da iken program nerde oldugunn abktım Çalıştıran Program ''Do VAIO Remocon Utility'' program onu bulamadım tek aradıgım bu Bu program ENG yok Tr yok sadece Cince var buna benzeyen bir sony vaio bulamdım üzerinde kendinden tv kartı olan bir sony vaio olsa onun software alıcam ama buladım Yanı Sorun Tek olarak bu Driver Burdan Buldum SAdece O program ihtiyacım var bu kadar yardım sagolun..

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bahsettiğiniz programın dediğiniz gibi xp için olanı bile yok sanırım. Epeyce aradım ancak bulamadım.

5. BlackAngel

BlackAngel Yeni Üye

Teşekür Ederim İlginiz İçin Gerçenten bu program XP tr yazılmamış baya bir site araştırdım.. sagolun

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ben bırakın Türkçe ingilizcesini dahi bulamadım.

7. BlackAngel

BlackAngel Yeni Üye

Wallaha Bende En sonunda Sony Yetkileri Konuştum Onlarda Bulamdım baya Güldüm Yahu bu modelin FArklı versionları olan sony software vericekler uyarsan buraya koyacam millet aramasın bir gün birine lazım olur... :)))

Sayfayı Paylaş