SONY VAIO VPCEB1M1E NOTEBOOK ÜRÜN İNCELEMESİ:)

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında kardiyolog tarafından paylaşıldı.

1. kardiyolog

kardiyolog Yeni Üye

İŞLEMCİ: Intel Core i3-330M 2.13 GHz. 3 MB Cache Bellek İşlemci
    RAM: 4 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    HDD: 500 GB SATA (5400 Rpm) HDD
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: ATI Mobility Radeon HD 5650 Max. 2740 MB Ekran Kartı

Arkadaşlar teknolojiye olan eğilimim dolayısıyla ayrıntılı olarak incelediğim bir cihaz...EB1M1E nin Özelliklerinde en dikkat çekici unsur tabi ki yeni nesil i işlemcili olması...VPCEB1M1E 4 GB ram iyle de bu mükemmeliği tamamlıyor.Özellikle bilgisayarını yavaş bulan arkadaşların dikkattini çekeceğini düşünüyorum.İşlemci-ram bütünlüğü biliyorsunuz ki çok önemli... VPCEB1M1E modeli HDD depolama kapasitesiyle de ekstra depolama aygıtlarına ihtiyaç bırakmayacak bir cihaz ayrıca...3 MB cache olması da yeterli ve yerinde bir özellik.Sürekli cache temizlemek ya da bilgisayarınızın sürekli uyarı vermesine herkes sinir olur:) Bu aralar gittiğim her teknoloji shop ta VPCEB1M1E benzeri bir cihaz bakıyorum.Fiyatı da önemli.Nerde ucuz kampanyalı bir fiyat görsem bakıyorum.Tabi netten edindiğim bilgilerde iç açıcı sonuçlar verdi.Farklı firmaların cihaz fiyatlarını alan siteler var biliyorsunuz ki.Çok işe yarıyormuş.VPCEB1M1E nin kampanyalı ucuz fiyatını burdan buldum.Sony vaio kalitesinde hiç bahsetmesem de anlarsınız zaten.teknolojik ürünlerde liderdir kendisi.sony vaio 1,toshiba 2.bu sıralamaya hp ekleyenlere çok şaşırıyorum.Arızalarını tamirle uğraşmaktan performans alırmısınız bilmiyorum.Arkadaşlar en önemli kafa karışıklığım şu oldu karar verirken.VPCEB1M1E nin beyazı kahverengisi,siyahı var:% Ben siyahı ve beyazı arasında defalarca gidip geldim Fiyatına kalitesine göre mükemmel bir vihaz.Alacağım yerde de kampanya varmış.Ben VPCEB1M1E nin siyahını almayı düşünüyorum.Akşam üstü işten çıkıp alacağım.VPCEB1M1E bakılası bir cihaz.yerinde incelemenizi tavsiye ederim:)

2. by_digi

by_digi Yeni Üye

bahsettiğin gibi güzel bilgisayar bu özelliklere artı olarak full-hd 1920-1080 çözünürlükte + blu-ray disk özelliği de olsun diyorsanız o zaman kesinlikle VPCEB17FX derim

3. silver1978

silver1978 Yeni Üye

bu laptopa hangi ramleri takabiliyoruz.
    bir kaç sitede 1333 mhz ram takılabildiği yazılmış deneyan var mı?
    marka ve model yazarsanız memnun olrum.

Sayfayı Paylaş