Sony vaio VGN - NS21Z / S Windows 7 Sürücü Problemi

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında draywins tarafından paylaşıldı.

1. draywins

draywins Yeni Üye

Arkadaşlar windows 7 yi kurdum. Fakat webcam 'i çalıştıramıyorum.
    AV mode tuşu çalışmıyor.
    FN tuşları çalışmıyor.
    FN ile ekranın ışığını ayarlayamıyorum, sesi açıp kapatıyor fakat hiç bir görsel efekt yok. Projektöre geçiş tuşu çalışmıyor.
    (Ama bunun yerine windows 7 yeni bir kısayol hazırlamış : windows tuşu + P tuş kombinasyonu.)
    Sorunlarım hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

2. draywins

draywins Yeni Üye

ilgilenen yok mu???

3. draywins

draywins Yeni Üye

İlgilensin artıkk birisi.

4. rmx24

rmx24 Yeni Üye

aynı problem bendede var ve çok iğrenç bise lütfen biri yardımcı olsun???????????????????

5. rmx24

rmx24 Yeni Üye

ben böle sitenin taaaaaaa a............................qqqqqqqq
    insanmısınız lan sizz
    bi hafta olcak bise sorduk kimse si..miyo madem tınlamicaksınız nie açıyosunuz hadi açtınız siteyi nie ismini notebook koydunuz

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

İnsan olduğunu sanan ama insan taklidi bile yapamayan birisin sanırım. Annenin yanında edemeyeceğin lafları yazma buraya.

Sana bu siteye girerken her soruna cevap vereceğiz mi yazdık.
    Dünyadaki her sorunun cevabını biliyoruz mu dedik.
    Kaç paranı aldıkta işi yapmadık.
    Senin gibiler yüzünden ne istek kalıyor ne birşey.
    Bu siteden uzaklaştırıldın. bir daha da gelme lütfen.

7. byzaza

byzaza Yeni Üye

Valla bende de bu sorunlar yaşanıyor fakat bilgisayarı uçurmaya niyetlendim windows 7 y paydos diyerekten xp ye geçiyorum daha iyi bir fikri olan varsa..? :geek:

8. memolizm

memolizm Yeni Üye

MİLLET SEVEN HERŞEYİYLE VE TAMAMEN VAİO DA ÇALIŞIYOR BİZİM DALLAMA SONY SİTESİ VERMİYOR AMA AMERİKA SUPER.SONY.US YE GİRİN HEPSİ VAR WEBcam dahil.

9. matist3444

matist3444 Yeni Üye

benim bi sorum olacaktı acaba indirdiğin adresi buraya eklemen mümkünmü acaba
    ikinci olarak ben sony usa dan girdim driverlara ve bizim model yok orda acaba hangi model denk düşüyo bizimkine
    saygılarımla...

10. draywins

draywins Yeni Üye

11. S7EVIN CONRAD

S7EVIN CONRAD Yeni Üye

SELAM DOSTLAR BENDE YENİ VALİO CUYUM WİN 7 YÜKSELTTİM AV MODE TUŞLARI İPTAL OLDU BUNUDA DRİVERI HİÇBİR YERDE YOK GERİ KALAN FONKSİYONLAR CAPTURE CAMERA FALAN GAYET İYİ PERFORMANS HAT SAFHADA DİLEYENE YARDIMCI OLABİLİRİM KOLAY GELE [flowers]

12. draywins

draywins Yeni Üye

VAIO nun sitesinde her şeyi vermişler. Uygulamaya yardımcı programların hepsini kurarsan çalışacaktır.

13. lincoln1989

lincoln1989 Yeni Üye

Ben ve arkadaşım pc ye format atıp win 7 geçtik diğer arkadaşın dediği gibi av,mod tuşları iptal gerisi canavar gibi çalışıyor...

Sayfayı Paylaş