sony vaio vgn-ns20e kurulmayan xp sürücüleri

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında compso tarafından paylaşıldı.

1. compso

compso Yeni Üye

merhaba..sony vaio vgn-ns20e laptopum var..(PCG-7154M model) vista vardi,su an xp professional yuklu..aygit yoneticisinde:
    1-ethernet denetleyicisi
    2-high definition audio veri yolundaki modem aygiti
    3-SM bus denetleyicisi
    4-temel sistem aygiti

hatalari gozukuyor(sari soru isareti) bu sorunu nasil cozebilirim..wireless modemimi kurmak isityorum ama olmuyor.network karti hatasi veriyor..yardim ederseniz sevinirim..tesekkurler..

intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3400

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kurulmayan aygıtlara sağ tık, özellikler, ayrıntılara girip çıkan kodları yazınız.

3. compso

compso Yeni Üye

ethernet denetleyicisi: PCI/VEN_11AB&DEV_4363SUBSYS_9045104D&REV_13/4&1A9C2D41&0&00E0

high definitionaudio veri yolundaki modem aygiti:HDAUDIO/FUNC_02&VEN_14F1&DEV_2C06&SUBSYS_104D1700&REV_1000/4&985935&0&0102

sm bus deneyleyicisi: PCI/VEN_8086&DEV_2930&SUBSYS_9045104D&REV_03/3&11583659&0&FB

TEMEL SISTEM AYGITI : PCI/VEN_1180&DEV_0592&SUBSYS_9045104D&REV_12//4&31FC8C23&0&1AF0

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*] Marvell Yukon ethernet kartı sürücüsü : Marvell Yukon ethernet kartı sürücüsü

[*] Modem Sürücüsü: High-Definition Audio (HDA) Modem Installer and Driver for Microsoft Windows 2000/XP

[*] Anakart Sürücüsü : Intel chipset driver'ını kurun ve bilgisayarı mutlaka yeniden başlatın. Dosya şifresi "www.notebook.gen.tr"

[*] Kart okuyucu sürücüsü: Ricoh card reader driver for windows xp and vista

5. compso

compso Yeni Üye

saygideger yoneticim saka; bilginiz,hiziniz ve kurdugunuz bu site onunda saygiyla ve hayranlikla egiliyorum..muhtesemsiniz!!!

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

rica ederim.
    iyi günler

7. compso

compso Yeni Üye

high definiton audio ve sm bus denetleyicisi hala hata veriyor..ne yapmam gerekir acaba? diger ikisi yuklendi..

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücüyü güncelle diyerek kurmayı denediniz mi?

9. compso

compso Yeni Üye

denedim olmuyor..indirdigim setup dosyalarini gostermiyor..

Sayfayı Paylaş