SONY VAIO VGN-NR11M/S XP DRİVER

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında diskjokey tarafından paylaşıldı.

1. diskjokey

diskjokey Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben sony nin SONY VAIO VGN-NR11M/S modelini almak istiyorum fakat xp kullanmak istediğim için almadan önce driverlerine bakayım dedim ama bulamadım...

ftp://ftp.vaio-link.com/PUB/OS/XPDOWNGRADE/

http://support.vaio.sony.com.tr/downloa ... -NR&m=2868

bu adreslerde ve nette bulamadım, elinde olan veya bulabileceğim bi yer öneren arkadaş varmı almak istiyorum bu laptopı... şimdiden teşekkürler herkese

-----

İŞLEMCİ: Intel® 533 Mhz. 1.46 GHz 1 MB Cache Pentium® Dual Core T2310 İşlemci
    RAM: 1 GB DDR2 533 MHz (Max. 2 GB)
    HDD: 160 GB SATA HDD 5400 Rpm
    OPTİK SÜRÜCÜ: DVD-RW Double Layer
    EKRAN KARTI: Intel® X3100 Max. 251 MB Ekran Kartı
    EKRAN INC: 15.4” WXGA Display (1280x800) with X-Black™ Technology

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. diskjokey

diskjokey Yeni Üye

Yardımınız için teşekkür ederim fakat ilk mesajımda belirttiğim gibi laptopı henüz almadım önce xp sürücüleri mevcutmu diye araştırmak istedim, bulamadım ve laptop elimde olmadığı için rapor alamadım everestle, ayrıca sizin verdiğiniz linke baktım fakat orda VGN-NR11M/S modeli yok

NR serisinden sadece

VGN-NR17G
    VGN-NR27G
    VGN-NR27M
    VGN-NR37G
    VGN-NR38GN

modeller mevcut malesef.. bana VGN-NR11M/S nin xp sürücüleri lazım, başka bulabileceğim bi yer yokmu acaba?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Oradaki sürücülerin %99 hatta bence hepsi sizin notebookun sürücüleri ile aynı.

5. diskjokey

diskjokey Yeni Üye

hımm, yani laptopı alıp vistaya format atıp xp kurup bu sürücüleri denemekten ve sürücüler tutmazsa vista kullanmaya mecbur kalmaktan başka yolum yok sanırım.. neyse bakalım alırım inşallah.. @saka ilginden dolayı çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar..

Sayfayı Paylaş