Sony Vaio VGN-FZ31M notebook hakkında herşey buradan.

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. caner1706

caner1706 Yeni Üye

Hay, Allah razı olsun kardeş, eline koluna emeğine sağlık, falla driver bulmada pek üstüme yoktur ama, bi bunda sıkıntı çektim onuda senin sayende hallettim.

2. Teoman

Teoman Yeni Üye

Sırf sizlere teşekkür edebilmek için üye oldum. Amerika'dan aldığım VGN-FZ348E modeline vistanın performans düşüklüğünden dolayı ek olarak xp'de yükledim ve bir kaç driverda problemler yaşamıştım. Özellikle kamera modem ve "High Definition Audio Veri Yolu" driverlarını bir türlü bulup kuramamıştım. (Modelin sadece amerikada satılıyor olması dezavantajdı). Ama bu topic sayesinde sorunlarımı hallettim.

Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.

İyi çalışmalar

3. funtay

funtay Yeni Üye

Sony Vaio VGN-FZ31M Notebookuma Windows 7 Kurmak istiyorum sorun olurmu acaba?..yada ne gibi sorunlar yaşarım daha önce yükleyen varmıdır acaba?..yardımlarınızı bekliyorum vede tavsiye edermisiniz yüklememi?

4. Bellini

Bellini Yeni Üye

teşekkür ederim. WEB cam driver sorunu çözüldü sayenizde...

5. emre_sa

emre_sa Yeni Üye

vgn-fz31m kullanıyorum. hoparlörlerden normalden az ses geliyor. başka bu sorunu yaşayan varmı yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler.

6. awsful

awsful Yeni Üye

Arkadaşlar SONY VAIO VGN-FZ31M 'ye vista kurdum fakat driver yüklemede sıkıntı yaşıyorum. Sony nin kendi sitesinde baktığımda ordaki driverlardan bazıları çalışmıyor. Bazılarının içinde sadece bir iki dosya çıkıyor setup ları olmuyor.

Şu an tanıtamadığım bi tane driver ı kaldı. Nerden bulanilirim yardımcı olurmusunuz [imdat]

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hocam sorması ayıp neden vista kurdunuz?
    Windows7 dururken hem de.

Bu arada o aygıta sağ tık, özellikler, ayrıntılara girip donanım kimliklerini yazarsanız yardımcı olmaya çalışalım.

8. GENCTURK

GENCTURK Yeni Üye

Bravo çok işime yaradı.
    Yalnız Ses kartı sürücüsü linki kırık heralde. O kadar aramama rağmen de bulamadım düzeltebilir misiniz?

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sigmatel notebook ses kartı sürücüsümün bağlantısı güncellenmiştir. Lütfen tekrar deneyiniz.

Sayfayı Paylaş