SONY-VAIO VGN-FZ31ER XP Driver

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında Kraix tarafından paylaşıldı.

1. Kraix

Kraix Yeni Üye

Oncelikle Merhabalar Ben Rusyada calisiyorum tabikide Rusyadan SONY-VAIO VGN-FZ31ER marka ve modelde bir notebook aldim orjinalinde Windows Vista Home Premiurum yuklu idi ben bunu Windows XP Professional SP2 ye cevirdim XP icin olan driverlar kendi orjinal sitesinde yok sadece Vista icin var Kendi imkanlarimla toplam 5 aygittan 4 tanesini bulmayi basardim fakat 1 tanesi varki oda Ses karti Surucusu bunuda cok arastirmama ragmen bir turlu kuramadim kursam bile calismadi Aygit yoneticisinde unlem vermeye basladi Windows Vista Ses kartimi SigmaTel olarak goruyor ama XP de IDT Audio High Controller olarak gozukuyor bu konuda fkir gorusler ve yardimlarini bekliyorum simdiden tsk ler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aşağıdaki sürücüyü kurun.
    [*]Ses Kartı Sürücüsü: Sigmatel audio driver dosyasını indirip açın. İçinden iki klasör çıkacak. Önce birincideki dosyayı çalıştırın. Daha sonra ikinci klasördeki setup.exe yi çalıştırıp ses kartı sürücüsünü kurun. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3. ghost1555

ghost1555 Yeni Üye

Dostum banada bütün xp driverleri lazım laptopu yeni aldım ama vista kurulu elphi kullanamıyorum ondan xpye döncemde driver sorunum var :( yardımcı olursan sevinirim İlgine şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim..

4. ademdenizli

ademdenizli Yeni Üye

saollllllllllllllllllll

Sayfayı Paylaş