Sony vaio vgn-fz11m kamera sorunu

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında deneme tarafından paylaşıldı.

1. deneme

deneme Yeni Üye

arkadaşlar sony vaio vgn-fz11m arakadaşlar xp kurdum ama kamerasını çalıştıramıyorum
    kameraya tıklayınca video önizlemesi başarısız oldu diye bi hata veriyor araştırdım vista için
    hotfix diye bi yaması arkadaşlar kameranın modeli USB\Vid_05ca&Pid_1837&Rev_0100&MI_00
    yardım ederseniz memnun oluruz teşekkürler.

2. deneme

deneme Yeni Üye

xp için yardım ederseniz memnun olurum bu sorunu xpde veriyor

3. deneme

deneme Yeni Üye

4. deneme

deneme Yeni Üye

daha önce böyle bir olayla karşılaşan yokmu

5. deneme

deneme Yeni Üye

Ewet arkadaşlar sorunu çözdüm sorun şurada xp kamerayı usb olarak tanıyor ve şöyle bir hata veriyor video ön izlemesi başarısız oldu şimdi sorunu çözmek için bilgisayarıma sag lıklayıp yöneti şeçtik oradan aygıt yöneticisi oradan görüntü aygıtları kamerayı seçip sag tıklayıp sürücüyü güncelleştir hayır bukez degili işaretleyip ileri dedik oradan listeden yada belli bir konumdan yükle dedik ileri dedikten sonra arama yüklenen sürücüyü ben seçecegimi işaretledik ileri dedik karşımıza iki seçenek çıkacak orada usb video aygıtı işaretlidir onu degilde bir altındaki sony veya her neyse onu işaretleyip ileri dedik ve son dedik hayırlı olsun şuçlu microsoft xp atlamasa drivere hiç bir sorun olmucakmış hayırlı olsun.

6. ulubey

ulubey Yeni Üye

aynen bilgisyarımı açın usb camera ya tıklayın
    kamera açılacak yalnız vaio aldığımdan beri çok pişmanım
    resmen bu terbiyesizlik xp yi desteklemeyen donanımlar
    [ofof]
    aşağılık heriflerin verdiği makinenin arkasındaki seri numaralarında bile oyun var
    dediğne göre clubvaio sitesine kayıt olurken böyle bi cihaz yoktur diyor

Sayfayı Paylaş