Sony Vaio VGN-FW 139N Sata Sorunu

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında drmsmhmt tarafından paylaşıldı.

1. drmsmhmt

drmsmhmt Yeni Üye

Merhaba;

Arkadaslar biliyorum hepiniz bu konudan sıkıldınız ama inanın yapacak baska bir çarem yok. Dediklerinizi aynen yapiyorum temiz bir xp sp3 cd sata driverler hepsini entegreliyorum ama gene xp kuramiyorum. Bilmiyorum bunun baska bir çaresi var mı?
    Şaka arkadasımızın yaptığı çalişmayi yapiyorum, google aramadığım döküman kalmadı. Ama olmuyor olmuyor, Kur takılı sabit disk bulamiyor hatasi veriyor. Ne yapmam gerekiyor. Lütfen biriniz yardım edin

Everest rapor linki aşağıdadır.

http://rapidshare.com/files/147829490/rapor.rar.html

2. justice

justice Yeni Üye

Arkadaşım ilk önce tümü kalın yazmanız kurallara aykırı. iletini düzeltirsen seviniriz.
    site-kurallari.php

Sata konusuna gelince bütün forum kullanıcıları oradaki adımları takip ederek satalı xp cd si yaptılar. Ama dediğin gibi son zamanlarda çok sorun çıkmaya başladı. Hep aynı sorundan dem vuruluyor. ama ordakinden başka extra bişey yapılmıyor. Yani tekrar deneyin demekten başka bişey diyemeyeceğim. Belki cd yazma hızında sorun olabilir. Belki sata driverında (ki bu %1 ihtimal çünki hep aynı driverı kullandık). Kolay gelsin demekten başka elimden bişey gelmiyo. Kardeş bide başka pc başka xp cdsini kullanarak denesen. İhimal. :roll:

3. drmsmhmt

drmsmhmt Yeni Üye

Maalesef olmuyor, arkdaslar bu seriden karsilaşan bu sorunla karsilan kimse yok mu?
    Yardım edecek kimse ?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

raporunuzu rapid yerine buraya yükler misiniz. Bugün rapidden birşey indiremiyorum.

5. drmsmhmt

drmsmhmt Yeni Üye

Buyrun

Ekli Dosyalar:

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

7. drmsmhmt

drmsmhmt Yeni Üye

Sayın Saka;

Xp cdsinin temiz olmasından kastınız sp3 ya da sp2 entegreli olmaması mı gerekiyor ?
    Birde resimde 32 bit yaziyor. 32 bit sata drivilerinimi indireyim.

Syg.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Evet önerimiz sp siz bir cd ile işlemi tekrar yapmanızdır. 32bir olanı kullanmalısınız.

9. drmsmhmt

drmsmhmt Yeni Üye

Nereden bulacam ki şimdi bu cd yaff :(

Sayfayı Paylaş