Sony Vaio VGN-FS415M notebook recovery ve driver sorunu

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında LeonarT tarafından paylaşıldı.

1. LeonarT

LeonarT Yeni Üye

Arkadaşlar Sony Vaio VGN-FS415M modeli dizüstü bilgisayarım şu anda berbat bi halde. Malumunuz olan açılışta F9 tuşu ile format atma işlemi artık sonu vermemekte. İstediğim kadar basayım yinede o ekrana bilgisayar geçiş yapmamakta. Dışarıdan temin ettiğim Windows cd'si ile bilgisayarıma format atma işlemini zor da olsa gerçekleştirdim. Tabiki şu anda bilgisayarda öncelikli olarak driver sorunu var. Sony'nin kendi sitesinden indirdiğim "Original Drivers Package" dosyasının içinden çıkanlarlada bu driver sorunu çözülmedi. Ne yapmam gerekli bilmiyorum.

Asıl istediğim sistemimin eski haline, yani F9 ile format atılabilen haline dönüşümünü sağlamak. Eger fabrika ayarlarına geri dön gibi bir seçenek falan varsa lütfen belirtin. Eger yoksa ne yapmam gereklidir? 2gün 2gecedir uğraşıyorum artık kafayı yicem, güzelim bilgisayarı fırlatıp atıcam yoksa.

Biraz acil bi cevap olursa ben ve sinirlerim için sağlıklı olur, teşekkürler [ofof]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Recovery kısmını sildiyseniz sony vaio yetkili servisine giderek geri yükletebilirsiniz.

Hangi işletim sistemini kurmak istediğinizi ve everest ile alınmış donanım raporunuzu yazarsanız sürücüler konusunda belki yardımcı olabiliriz.

3. Walker_Sky

Walker_Sky Yeni Üye

Sayfayı Paylaş