Sony Vaio için sigmatel ses sürücüsü

Konu, 'Sony Vaio Notebook' kısmında aesir tarafından paylaşıldı.

1. aesir

aesir Yeni Üye

Ses Bağdaştırıcı Realtek ALC262 @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller
    Ses Bağdaştırıcı SigmaTel CXD9872AKD @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller

xp sürücüleri olarak realteki buldum ama ses çıkmıyo everest yukarıdaki gibi iki sürücü buluyo yardımcı olursanız sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

[*]Ses Kartı Sürücücü: Sigmatel audio driver dosyasını indirip açın. İçinden iki klasör çıkacak. Önce birincideki dosyayı çalıştırın. Daha sonra ikinci klasördeki setup.exe yi çalıştırıp ses kartı sürücüsünü kurun. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

3. aesir

aesir Yeni Üye

şuan xp kurulu makinede ... ilk göndermiş olduğunuz eklentiyi kurdum sonra driver i stup ından çalıştırdım bu hatayı aldım... anladığım kadarıyla xp ye uyumlu değil yazıyor. bilgisi olan yol gösterirse sevinirim. bu arada cevabın için teşekkür ederim.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

resiminiz çok küçük olduğu için detaylar görünmüyor.

Bu arada aygıt yöneticisinden ses ile ilgili ünlem işaretli aygıta sağ tıklayıp sürücüyü güncelleyin.
    Sürücü yeri olarak sigmatel audio driver ı açtığınız klaösrü gösteriniz.

5. rock6699

rock6699 Yeni Üye

bendede ayni sorun var bu dosyalarla ayni hatayi verdi calismiyor sony vaio gnr730e

6. rock6699

rock6699 Yeni Üye

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses sürücüsü güncellendi.
    [*]Ses Kartı Sürücücü: Sigmatel audio driver dosyasını indirip açın. İçinden iki klasör çıkacak. Önce birincideki dosyayı çalıştırın. Daha sonra ikinci klasördeki setup.exe yi çalıştırıp ses kartı sürücüsünü kurun. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Sayfayı Paylaş