SOHBET ODASI

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında gorkem118r tarafından paylaşıldı.

1. gorkem118r

gorkem118r Yeni Üye

Selam arkadaslar burada diledigimizce sohbet edebiliriz bilgilerinize duyurulur :roll:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

edelim kardeş sohbet de kimsecikler yok buralarda..bu site henüz tam anlamıyla tanınmamış.zaten yeni de bir site.sanırım yakında buralarda daha çok insan görebiliriz...

3. gorkem118r

gorkem118r Yeni Üye

Evet doğru söylüyorsun kardes daha yeni bir site. :D

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aslında günce 1500 civarında tekil hit var. Pek muhabbet ortamı oluşturmadık diyelim.

5. panaz

panaz Yeni Üye

açık sölemek gerekirse ben çok daha fazla hit alır diye düşünüyordum. konusunda çok faydalı bir site

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Henüz iki aylık bir site. Çoğunlukla ben paylaşım yapıyorum. İnsanlar işlerini görüp bir daha pek uğramıyorlar :)

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

doğru söylüyorsun.insanlar bu gibi sitelere pek zaman ayırmıyorlar.Ne lazımsa öğrenip çekip gidiyorlar ama ben bu sitenin daha çok rağbet göreceğinden eminim.

8. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

çok faydalı bir site,ben çok faydalandım,elimden geldigince takip etmeye çalışıyorum,umarım çok daha iyi yerlere gelir

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

bence de...

10. mRocK

mRocK Yeni Üye

burada ki sohbet devam etseymiş aslında sitenin nasıl çok kısa zamanda dev bir forum haline geldiğini görebilirdik. Konuşulanları okudumda ben bayağı geç kalmışım buraya uğramak için :D

11. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Tekrar canlandırmış oldun mRocK. Tozlu raflardan alıp getirdin koydun önümüze teşekkürler. iyi oldu :D

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

;) :) :mrgreen:

3 den fazla gif koyabilmk çok güzel :mrgreen: :)

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

:) istedin yaptık :)

Sayfayı Paylaş