slm ben bugün girdim sitenizi araştırdım da :)

Konu, 'Asus Notebook' kısmında askdolu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. askdolu

askdolu Yeni Üye

İnanın çok beğendim burayı tesadüfen asus sitesine bakarken google'den keşfettim. Güzel vede yararlı bir site ellerinize sağlık vede kolay gelsin . Araştırdım dedimya asus notebook'ları yazmışsınız da benimki hangisine giriyor bilemedim :( benimkinde F3Sseries yazıyor ön yüzünde arkasını çevirdiğimde ise;model F3S Barkot altında ise F3SC-AP105 Barkot üstünde ise MB Ver: F3SC yazıyor. Yani kısaca benimmodelim sizlerin tanıttığı modellerin ghangisine giriyor onu anlayamadım F3S e_r v.s. gibi yani? bende XP yğkleyebişlirmiyim 2. işletim sistemi olarak vede firma benimkinede XP desteği veriyormu? Slm.lar Kolay gelsin :)

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

3. askdolu

askdolu Yeni Üye

O zamn ön yüzde yazan F3Sseries değil arka da yazan model benim model diye tekrartekrarlıyoırum :) teşk. ederim saol :)

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

F3S serisinin F3SC modeli senin notebook
    F3S serisinin degişik modelleri mevcut F3SA,F3SV... gibi

5. askdolu

askdolu Yeni Üye

şu 2.işletim istemi kurmak için faaliyete geçtimama "NLITE" indirelemiyor? :(( bir sürüde indir comları gezdim ne n'alet bişymiş yaa şu nlite, varmı indirebileceğim ama dosyanın olduüu bir yer sitesine yönlendirince hiç biri indiremedi, dosya olarak gönderebilme imkanı olan var mI?

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

rapid den indiremiyormusun?ben denedim şimdi rapide den indirebiliyorum.ayrıca farklı bir konu açmışın saka görünce siler onu,ana konuya yazarsan daha çabuk cevap albilirsin.

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş