Sitemize forum yöneticileri aranıyor.

Konu, 'Site Hakkında' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Sitemiz sizlerinde desteği ile günden güne büyüyor. Şu an kısıtlı olan yönetim ekibimiz artık birçok şeye yetişemiyor.
    Bu sebeple yeni açılan forum bölümlerine yönetici arayışımız bulunmaktadır.

Acer, dell, sony vaio, lg, packard bell ve msi forumları için bize yardımcı olmak isteyen arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum.

Tercihen yöneticisi olmak istediğiniz marka notebook sahibi olan, temel windows becerilerine sahip, günce 15-20 dakikasını ayıracak, Türkçesi düzgün yöneticiler arıyoruz.

Yönetici adayımızdan beklediğimiz şeyler kısaca şöyle;

1. Forumda yazılan mesajların site-kurallari.php adresinde bulunan ve hemen hemen her forumda aynı olan kurallara uygun olmasını sağlamak, kurallara uygun olmayan mesajları düzenlemek/silmek.

2. Mesajlarımızda mümkün olduğunca Türkçe kullanmak ve yazmak.

3. Bir notebook modeli için bir konu açılmasını sağlıyoruz. Böylece bilgiler tek sayfada toplanıyor. Marha model ve konu adı yazıyoruz. Mesela HP Pavilion dv6715et ( KN102EA ) notebook genel başlık.

4. İlgilenilen markada yeni bir ürün çıktığında siteye resmi ve özellikleri ile beraber ekliyoruz. Aşağıdaki adresler işimize yarayabilir.
    hepsiburada.com,
    teknosa.com
    vatanbilgisayar.com
    markanın kendi sitesi.com

İlgilenen arkadaşların İsim soyisim, Yaş ve deneyimlerini özel mesaj ile atmalarını rica ediyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş