sitedeki yazılar dikey mi?

Konu, 'Site Hakkında' kısmında pilavyer tarafından paylaşıldı.

1. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

sitedeki yazıları dikey görüyorum desem :!: :eek: ,bu bilgisayarı atıyım aşagı,tam pencerenin yanında oturuyorum zaten,hem hayır işlemiş olurum belki.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Dikey zaten. Ya da ben anlamadım ne demek istediğini :)

3. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

böyle işte :mrgreen:

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

yalnızca bu sitede böyle.

5. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

yalnızca bu sitede böyle.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Bende hem firefox ile hem de ie7 ile öyle bir sorun görünmüyor.

7. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

bütün yazılar sol tarafa sıkışmış,sag taraf boş,anlamıyorum bu işi yaaa :evil:

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hocam sendeki de ne şans yahu,neden öyle oluyor anlamak mümkün değil.Herşey senin başına geliyor.(genelde de garip sorunlar)Allah sabır versin.değişim yapacak herhangi bir sorun yok değil mi?Keşke olsa da komple versen aleti yenisini alsan,sonrada tertemiz vistayla yoluna devam etsen diyorum.

9. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

ilka aldıgım ürünü degiştirdiler bunu için gittigimde kendime zor hakim oldum,atlayacaktım üstüne oradaki elemenın.böle konularda şanslı oldugum söylenemez,2 ay olmuş degişim yapacaklarını sanmıyorum,servise gönder diycekler,şu aralar proje ile ugraşıyorum ihtiyacım var.degişim yapacaklarını bilsem gönderirim servise,aradım servisi,adamın konuşma şekli bile hiç hoşuma gitmedi,pil 1 saat gidiyor dengeli modda nete giriyorum diyorum başka bi işlem yapmıyorum,adam normal diyor,ben bu adama göndersem ne olacak ki?

10. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

internet cafeye gittim exolorer ı açtın girdim siteye,yazılar sol tarafa sıkışmış sag taraf boştu aynı resmdeki gibi,çok mutlu oldum öle görünce :mrgreen: :D :lol:

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Diğer forumda da o hata ile karşılaşanlar oldu biliyorsun,senin makinede değilmiş hata :mrgreen:

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

çok mutlu oldum,makina düzgün galiba :mrgreen: ,yine de tam emin degilim tabi :D

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Senin istediğin yeni iletiler eklentisini kurarken siteyi bozmuşum :)
    Şimdi düzelttim.

14. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sağlık olsun saka,ellerine,beynine sağlık.

15. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

yeni eklentiler özelligi çok güzel,elerine saglık

Sayfayı Paylaş