Silikon Kılıf zarar verirmi?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında sempotech tarafından paylaşıldı.

1. sempotech

sempotech Yeni Üye

Merhaba.
    Asus N61JQ - JX054V Model bir laptop aldım ve klavyeyi harici klavye kullanacağım. harici klavye kullanacağım için laptopun klavyesinin içine toz çöp girmesini istemediğim için piyasada bulunan klavye üzerine takılan silikon koruyuculardan kullanmak istiyorum ancak bu koruyucu acaba klavyenin üzerinden laptopun hava almasını engelleyip sorun çıkarırmı?
    Bahsettiğim ürün aşağıda linkde vereceğim ürün.
    http://urun.gittigidiyor.com/LAPTOP-NOT ... ZZ28357044

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorun olacağını düşünmüyorum açıkcası.

3. sempotech

sempotech Yeni Üye

Birde bu makinanın sol tarafındaki hava deliklerinden çok fazla sıcak hava çıkıyo dışarı el değmeyecek kadar. bu normalmi? ve piyasada satılan usb ye takılan soğutucular ana karta zarar verirmi güç kullandığı için?

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer oyun ya da yüksek performans gerektiren bir işe yapıyorsanız core i7 işlemci ve ati 5730 gibi ekran kartı gibi donanımlar sıkı çalışır ve ısınır.

Eğer normal kullanıyorsanız güç ayarlarından düşük performansı seçmenizi öneririm.

5. sempotech

sempotech Yeni Üye

güç ayarlarından düşük performans derken ne demek istediğinizi anlamadım hocam? neyin performansını düşürmeliyim?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

denetim masası güç seçeneklerinden kullanmadığınız zaman düşük performansta kulanabilirsiniz bilgisayarınızı.

Sayfayı Paylaş