SES KARTINI yükleyemedim!..

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında metinozturk7155 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. metinozturk7155

metinozturk7155 Yeni Üye

Arkadaşlar xp ye geçiş yaptım bu sitedeki talimatları kullanarak ama ses kartını yükleyemedim. galiba ses yaması dosyasında problem var winrar dan cıkarınca arşiv hatası diyor. Engin tecrübelerinizden acilen yararlanmak istiyorum!..

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hangi notebook? hangi model? ses kartının markası ne? Hangi sürücüleri indirdiniz?

El insaf biraz bilgi verin soru sormadan önce. Yoksa nasıl cevap verelim?

3. metinozturk7155

metinozturk7155 Yeni Üye

Özür diliyorum L40 serisi ses kartı realtek. tüm sürücüleri indirdim. ama ses kartını yükleyemedim.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. metinozturk7155

metinozturk7155 Yeni Üye

ben o siteyi takip ederek zaten yükleme yaptım ama ordaki linkte verilen ses yaması dosyası arşiv hatası veriyor bir kaç yerde. eğer incelediyseniz orayı.

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bunu dener misiniz? [eklenti]http://www.notebookdriverdownload.com/Program/14342/Toshiba_Satellite_L40_Sound_Driver.html,TIKLA[/eklenti]

7. stich

stich Yeni Üye

selma arkadaşlar toshiba a200 1m4 psae0e model laptopum var xp yüklemek istedim .
    forumda bu modelin driverlarını buldum fakat network driver ve sonud driverini yükleyemedim.
    yardımcı olursanız sevinirim

network driveri adı sanırım şu:Reaktek rtl8139/810x Family fast ethernet NIC

8. aga_2961

aga_2961 Yeni Üye

slm benim Toshiba A200 1UB modelinde laptobum var tüm driverleri indirdim kurdum.Bilgisayar aygıt yöneticisinde tanıtılmamış hiç bir şey kalmadı yalnız SES çıkmıyor hala.(ses kartı driverları tanıtılmış olduğu halde) bana yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

a200-1ah ile ilgili konuda anlatılanları yapabilirsiniz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş