Script sorunu

Konu, 'Tarayıcılar' kısmında Leronoy tarafından paylaşıldı.

1. Leronoy

Leronoy New Member

Arkadaşalar Java script özelliği olan bazı siteleri açamıyorum. Evimde 2 bilgiasyar var ve ilk başta 1 tanesinde açılmayan site diğerinde açılıyordu. Özellikle meb in e-okul sayfasındaki giriş paneline giremiyorum. Yani bunun bi ayarı var mı? yardımcı olan olursa çok sevinirim.

Not Found
    The requested document was not found on this server. Bu uyarıyı yada
    Kullanıcı Girişi Sırasında Bir Sistem Hatası Oluştu. Lütfen Daha Sonra Tekrar Deneyiniz. bu uyarıyı veriyor. Olay browserda desek IE 7, mozilla firefox ve en son kurduğum ve bir süre başarılı olduktan sonra diğerleri gibi aynı hatayı veren Avant damı yapacak. Hepsnin ayrı bir ayarı var. Bu bir virüs mü yoksa modemde yapılması gerekn bir ayar mı var?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. Leronoy

Leronoy New Member

Tebrikler!

Bilgisayarınızda önerilen Java sürümü (Version 6 Update 3) kurulu.

Bilgisayarımda Java kurulu zatende. Acaba formattan sonra bileşenleri ve driverları eksik mi kurdum yada modemle bir alakası mı var??

4. The Wind

The Wind New Member

Bende şu an Java(TM) SE Runtime Environment 6 yüklü ve hiçbir sorun yaşamıyorum.Belki yardımı dokunur diye yazdım.Ben de e-okula giriyorum ek bilgi olarak.

5. Leronoy

Leronoy New Member

Teşekkürler emrah kardeş bilgin için. Bende de yüklü program ama açmıyor siteleri. Bunun modemle bir alakası olabilir mi acaba yok mu harhangi bir düşüncesi olan? :(

Sayfayı Paylaş