Satılık Lenovo V200 12'' T7500 İşlemcili Laptop

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında pascal.nouma tarafından paylaşıldı.

1. pascal.nouma

pascal.nouma Yeni Üye

Merhabalar,

Bir masaüstü ve bir de netbook alacağım için laptopmu satmayı düşünüyorum. Garantisi yanılmıyorsam 2 ay sonra bitecek, akşam tekrar bakarım tarihine.

Lenovo v200 t7500
    4gb ram
    12 inch ekran
    Onboard ekran kartı
    Windows Vista Home basic işletim sistemli +

Yanında kutu lisans İngilizce Windows 7 Ultimate işletim sistemi verilecek (Windows updateler'le orijinal olarak Türkçe kullanabilirsiniz) +

Yanında Office 2010 Professional kutu lisans İngilizce verilecektir. (kurulum dosyaları ve ürün anahtarı microsoft sayfasından indiriliyor olacak, Office 2007 yükseltme kampanyasından dolayı, dilerseniz 15 dolara Microsoft yurt dışı sayfasından sipariş verebilirsiniz) +

Caselogic'in 12 inch'lik taşıma çantasını da yanında veriyorum.

Windows Vista'nın recovery cd'si yok ama servisinden istettim onlar da yurt dışına sipariş geçmişlerdi, gerçi windows 7 varken home basic kullanmak saçmalık olur. Alacak olan arkadaş pilini değiştirmesi gerekecek. Bun modeller 3 hücreli pille satıldığı için malesef şarjı az gidiyor.

İstanbulda Mecidiyeköy ya da Şişli taraflarında elden görülerek satış yapmak ilk tercihim. Alacak kişiyle beraber cihaza format atıp hem office hem de windows 7yi kurup aktivasyonunu yapıp doğrulamadan geçtiğini beraber görelim içiniz de rahat etsin.

Cihazda bir problem yoktur, alan kişi en fazla fanlarında toz varsa onları temizletebilir.

Fiyatı: 1000 lira

Sayfayı Paylaş