Satılık Kelepir DELL Inspiron 1501 - Kutulu - 650 YTL!

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında mediamarkt tarafından paylaşıldı.

1. mediamarkt

mediamarkt Yeni Üye

Merhaba.. Öncelikle NoteBook.Gen.TR ailesine teşekkürlerimi sunarım. Gerek yazılımsal, gerekse donanımsal olarak; biz ziyaretçilerine karşılıksız bu yardımları gösterdiklerinden ve satıcıyı, alıcı ile buluşturarak insanların daha kolay satış yapabilmesini sağladıklarından dolayı; gerçekten minnettarım. Teşekkürler..

Elimdeki cihaz DELL Inspiron 1501. Kutulu, garantilidir. Hiçbir sıkıntısı, sorunu yoktur. Power düğmesine basıp kullanabilirsiniz. Cihaz hediye geldiğinden faturasını bulamadım. Seri numarasından garantisini okutturabilirsiniz. Garantisi devam etmektedir. Yazılım veya donanım olarak, sorunsuzdur. Temiz ve kullanıcısına ideal bir cihazdır. Mersin'den veya Adana'dan elden görüp, test edip, alabilirsiniz. Bunun dışında Türkiye'nin bütün bölgesine kargo çıkabilirim. DonanımHaber'den, Sahibinden.Com'dan her türlü referansı sağlayabilirim. İstiyorsanız GittiGidiyor üzeri %10, Sahibinden üzeri %7 ile Güvenli E-Ticaret gerçekleştirebiliriz. Herşey sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenir. Aklınızda güven problemi duymamanız için, bütün önlemleri alırız. Şimdi gelelim kızımıza..

DELL İnspiron 1501 NoteBook

AMD Turion 64 X2 1.8 CHz (Çift Çekirdek)
    15,4" (WXGA True Life Parlak Ekran)
    512 MB DDR2 RAM Bellek (Max 2GB)
    256 MB ATI Radeon Ekran Kartı
    120 GB Harddisk (5400RPM)
    CD+DVD Writer Sürücüleri
    Wireless + 802.11 B/G
    Memory Card Okuyucu
    Orjinal Windows XP Lisansı
    Orjinal DELL NoteBook Şarj Aleti
    Orjinal 35 YTL Değerinde DELL Çantası
    Hâlâ Devam Eden 4 Ay Garantisi Mevcuttur

Fiyat 650 YTL'dir. Celeron, Centrino cihazlara yazılan 500 YTL'lerden dolayı; fiyatta indirim düşünmüyorum. Daha yüksek modeller ile takas olabilir. Özellikle Sony Vaio FW serisi ile. Dediğim gibi aklınızda güven problemi olmasın. Hertürlü bu engeli aşabiliriz. Cihazı beğenmeniz ve almaya karar vermeniz yeterli. Gerisinde yardımcı olurum.

Ayrıca diğer notebook ihtiyaçlarınız için ulaşabilirsiniz. Çalışmış olduğum firmadan her türlü notebook ürünü tedarik edebiliyorum. Lütfen telefonla veya MSN ile ulaşmayı deneyiniz. Özel mesajları cevaplamakta çok zorlanıyorum. Çünkü 8-10 sitede aynı anda ilan açmaktayım. GSM ile veya MSN ile ulaşmanız sizin için en iyisidir.

YepYeni20@Hotmail.Com - 507 210 70 37 - Hüseyin

Teşekkürler, iyi günler.

Sayfayı Paylaş