( SATILDI )Satılık notebook ram(1 haftalık)DDR2 -- 667 MHZ !

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında blackforever tarafından paylaşıldı.

1. blackforever

blackforever Yeni Üye

Selam arkadaşlar laptopumdaki 1+1 olan ( toplam 2gb ) olan ramleri söküp yerine 2 + 2 ( toplam 4 gb ) ram taktığım için . söktüğüm ram leri değerlendirmek istiyorum . Ram ler yeni . Söktüğüm cihaz toshiba a210 1ap ( f16) diye geçiyor piyasada :mrgreen: istediğim fiyat 220 ytl [director] ( ikisi içindir fiyat tek satmayı düşünmüyorum bilginize :mrgreen: (sevenler ayrılmasın demi [gulmek]

DDR2
    667 MHZ
    Tek parça 2 gb ( iki adet , toplam 4 gb )

2. blackforever

blackforever Yeni Üye

Güncel [director]

Halbuki fiyatıda gayet makul .

3. blackforever

blackforever Yeni Üye

Son 170 liraya vericem arkadaşlar elimde beklemesinin bir anlamı yok , millet 256 mb ram e 50 lira istiyor hemde tanesine bırakın benimkiler 170 etsin . Saygılar :mrgreen:

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Harbiden ben de yazmadan edemeyeceğim kusura bakma arkadaşım ama burada enayi mi arıyorsun anlamadım,yoksa ben mi yanlış anlıyorunm ilanınızı? şimdi siz 1 gb lık iki adet ram satıyorsunuz deil mi?önce ikisi için 220 ytl sonra da 170 ytl istiyorsunuz...sakanın da dediği gibi ramlerin sıfırları zaten 30-40 ytl civarı...????? :( Saka baya kibar yazmış,ben biraz kabalaşmış isem kusura bakmayın.
    Yine de hayırlı satışlar diyeyim...

6. blackforever

blackforever Yeni Üye

Sevgili arkadaşım bende HARBİDEN yazmassam çatlarım sana !

1 ) Sattığım mal bana ait istediğim fiyatı yazarım sanane !
    2 ) Site kurallarını okumanı tavsiye ederim !
    3 ) Piyasanın en iyisi kingston değil her ne olursa hemen kingstondan örnek veriyorsunuz , kingston dünya sıralamasında 17. sırada olduğunu hatırlatırım sizlere !
    4 ) Sattığım ramlerin yerine aldığım ramlerin tanesine 110 Dolar + kdv ödedim ( tek parça 2gb ram ) !
    5 ) Aldığım ram in markasını merak edebilirsin fiyatından dolayı , söyliyeyim BUDA SENİ İLGİLENDİRMİYOR !
    6 ) 30 - 40 liraya aldığın ramle allaha emanet çalıştırırsın o pc yi :mrgreen:
    7 )Güzel dostlar alıcı olmayan parazit yapmasın LÜTFEN !

Sürçi lisan ettiysem affola :mrgreen:

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

1-Bu kadar kabalaşmanın anlamı yok,her ne kadar yorumum sizi rahatsız ettiyse de kusura bakmayın yine de hayırlı satışlar dilerim yazmıştım kibarlık olsun diye ama artık kibarlıktan çıktı bu iş!!!
    2-O kuralları biz site sahipleri yazıyoruz zaten,kendi yazdığımız şeyi okumaya gerek yok!!!
    3-Bana ne yeni aldığınız ramlere 110$+kdv verdiyseniz?!!!!!
    4-İstediğin fiyatı yazabilirsin ama burada kimseyi kazıklamana izin vermem!!!
    5-Kendi yazımda kingstondan bahsettiğimi göremedim tekrar okumama rağmen!!!!
    6-Kingston ya da ocz ya da samsung ya da markası herneyse,hepsi artık ömür boyu garantili nerdeyse!!!
    7-Haa bunları parazitlik sayıyorsan parazitim kardeşim,artık bunu okuyan ram fiyatlarından habersiz kişiler senin ramlerini almazlar bu paraya!!!
    8-2 sene önce aldığım kingston 1gb ram ile allaha emanet tıkır tıkır çalıştırıyorum 2 senedir bilgisayarımı!!!
    9-Çatla da patla,nerede satıyorsan kimi kazıklıyorsan başka yerde kazıkla!!!
    10-İyi satışlar:p
    !!!

8. blackforever

blackforever Yeni Üye

Kabalaşmıyorum sayın site yöneticisi :mrgreen:
    Bugün sattım ram lerimi (145 ytl ye gitti ucuza gitti aslında ):mrgreen:
    Her malın alıcısı olduhu gibi benim cillop gibi ramleriminde alıcısı çıktı ama ucuz ama pahalı bu neden milleti ilgilendiriyor bunuda anlamış değilim :)
    E tabi sizin işinizde zor sayın yöneticim koskoca siteyi yönetmek kolay olmasa gerek sinir stres haliyle varlıhını hissettiriyor :)
    Neyse işlerinizde başarılar dilerim YİNEDE BU SİTEYİ SEVİYORUM AİLEMDEN BİRİSİ GİBİSİNİZ ARTIK [icon_santa]

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hayırlı olsun. :cool:

10. blackforever

blackforever Yeni Üye

Teşekkür ediyorum sevgili yöneticim :mrgreen:

Aslında bende ufaklığımdan beri şans var ne satsam hemen satılıyor gecen sene 6 milyarlık arabamı 8.5 milyara satmıştım ve alan adam güle oynaya almıştı . Allah bendeki şansı herkese nasip etsin inşallah :mrgreen:

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

Şansınız! açık olsun her daim.

12. mbemurat

mbemurat Yeni Üye

Konu biraz eski ama bir dipnot vereyim,ikinci elde 256 ve 512mblıklar 1 gb dan daha fazla para ediyor.Biraz araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız.Bendede 2 tane 1 gb var 667 mhz,bende 40 lira istiyorum

13. teknoloji

teknoloji Yeni Üye

Yazmadan bende duramayacağım...

1 ) Sattığım mal bana ait istediğim fiyatı yazarım sanane !
    doğru serbest piyasa o enayiyi bulursan satarsın. Ki satmışsın helal sana!!
    2 ) Site kurallarını okumanı tavsiye ederim !
    Okuyorum ve senden iyi biliyorum milleti nasıl yolacağını iyi biliyorsun!!1

3 ) Piyasanın en iyisi kingston değil her ne olursa hemen kingstondan örnek veriyorsunuz , kingston dünya sıralamasında 17. sırada olduğunu hatırlatırım sizlere !
    Piyasanın en iyisi kingston değildir elbette OCZ.Corsair gibi bir makrayı da toshiba notebook ta bulmak zor.Ayrıca Toshiba notebooklarda twinmos ram gelir. Adata yada Vdata da olmadığına göre ramlerin nedir ki kingston dan daha iyidir.

4 ) Sattığım ramlerin yerine aldığım ramlerin tanesine 110 Dolar + kdv ödedim ( tek parça 2gb ram ) !
    O da senin açığın ama eğerki vatan bilgisayardan bakarsan daha uyguna ram bulursun ayrıca 2 gb tek parça ram 2 tane 1 gblik ramden pahalıya gelebilir.,
    CORSAIR Value Select DDR2 667 2048MB SODIMM 28 $
    CORSAIR Value Select DDR2 667 1024MB SODIMM 16 $

5 ) Aldığım ram in markasını merak edebilirsin fiyatından dolayı , söyliyeyim BUDA SENİ İLGİLENDİRMİYOR !
    Doğru senin ramler altından yapıldığı içindir.. Corsair değilki performanstan söz edersin.

6 ) 30 - 40 liraya aldığın ramle allaha emanet çalıştırırsın o pc yi .Tabiiki 30-40 lik ram alıp üstüne yediğimiz kazıkla daha performans hissedeceğiz içimizde sayende...

7 )Güzel dostlar alıcı olmayan parazit yapmasın LÜTFEN !
    Parazit ve asalak olan kim herkes biliyor..

Sayfayı Paylaş