[SATILDI]-Satılık HP Pavilion zv6203cl - İNDİRİMDE

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında arbenek tarafından paylaşıldı.

1. arbenek

arbenek Yeni Üye

HP PAVILION zv6203cl

CPU: AMD Athlon 3200+ 64 bit 512 KB Önbellek (2.0 GHz)

RAM: 1,5 GB DDR 333 MHz (1x512 MB + 1x1024 MB) 512 KB Cache Memory

HDD: 80 GB IDE 4200 RPM

VGA: 128 MB Paylaşımsız ATI Radeon XPress200

OPTIC DISC DRIVE: Dual Layer DVD±RW LightScribe

MONiTÖR: 15.4" Widescreen Brightview

WIRELESS: 802.11b/g

5 in 1 Kart okuyucu, 4xUSB 2.0, 1xIEEE 1394a (Fireware), Realtek Ethernet Kartı 10/100, 1xExpress Card, 3.4 KG.

Ayrıntılar:

Notebook'u 2 yıl önce (Nisan-2006) ABD'den sıfır aldım. Aldığımda Türkiye'de bu ayardaki HP markalı bir laptop yaklaşık 1450 USD+KDV'den başlıyordu. SONY ve TOSHIBA'nın fiyatını siz düşünün artık. 64 bit işlemcisi olması hasebiyle VISTA'da yüklenebilir. Nereden mi biliyorum? VISTA'nın ilk yayımlandığı gün, Microsoft bilgisayarların VISTA'yı destekleyip desteklemediğini öğrenmek isteyenler için bir program yayınlamıştı. Ve bilgisayarımın VISTA'yı desteklediğini o program sayesinde öğrendim. Orjinalinde 2x512 MB olmak üzere 1 GB RAM vardı. 1 GB'lık RAM aldım ve 512 MB'lık RAM'lerden bir tanesini çıkararak yerine taktırdım. 1,5 GB RAM var. Ekran kartı 128 MB Paylaşımsız ATI Radeon. PES 2008 oyununu rahat bir şekilde oynayabiliyorum. Birçok laptopta olmayan özelliğinden biri ÇİFT FANLI olması. Tasarımı gayet şık. Ergonomik. İngilizce klavye ama ben gibi belli bir süre kullandıktan sonra alışacağınıza eminim. Zaten bu laptopun en çok sevdiğim özelliği klavyenin kullanım kolaylığı. İmkanım olsa yeni alacağım laptopa entegre ettiririm ama malesef böyle birşey olmaz, biliyorsunuz. Sadece DVD Writer'da sorun var. DVD Writer dışında hiçbir sorunu yok. DVD Writer'ın problemi ise çoğu zaman DVD ve CD yazarken hata vermesi. Ankara'da konusunda uzman bir donanımcıya DVD writer'ı kontrol ettirip bakımdan geçirttim. Temizlendikten sonra biraz düzeldi ama tam değil yine de. Okumada herhangi bir problem yok, rahatlıkla CD ve DVD'lerinizi takıp işlerinizi görebilirsiniz. Zaten laptopun yanında Aralık 2007'de aldığım ve pek kullanmadığım NEC External Extra Slim USB girişli TAK KULLAN DVD Writer'ı vereceğim. Laptop çantanızda rahatlıkla taşıyabilirisiniz. Adı üstünde, extra slim. Çok yer kaplamıyor.

NEC AD-7543A EXTERNAL SLIM DVD RW TAK KULLAN

LABEL FLASH TEKNOLOJISI ILE ISTEDIGINIZ CD YA DA DVD'YE ETIKET YAPABILIRSINIZ(MEDYA YAZIM PROGRAMININ BU TEKNOLOJIYI DESTEKLEMESI GEREK-NERO'NUN SON VERSIYONU BU TEKNOLOJIYI DESTEKLIYOR)
    LIGHTSCRIBE MI LABELFLASH MI?
    2 yıl garantili ve garantisi Aralık 2009'un sonunda bitiyor. Faturasıyla birlikte teslim edeceğim.

600 YTL - SATILDI

2. arbenek

arbenek Yeni Üye

Resimler eklendi. GÜNCEL. Uygun fiyat. Kaçırmayın.

3. arbenek

arbenek Yeni Üye

SATILMIŞTIR! İlginize teşekkürler...

Sayfayı Paylaş