SATILDI !!! Lenovo ThinkPad SL500 P8600 CPU 4GB DDR2 RAM

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında FinansMania tarafından paylaşıldı.

1. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

03.12.2008 tarihli adıma faturalıdır. Sadece açtım ve kurulumunu yaptım. Öylece yatıyor makina. Asus X52SA notebook'um yerine diye almıştım ancak Asus'tan şu ara vazgeçemediğimdem Lenovo fazla kaldı elimde.

Özellikleri ;

modeller/527/Lenovo-IBM-THINKPAD-SL500-SL500-584D061.html

adresinde mevcut. Ciddi ilgilenen olursa uygun bir fiyata satacağım. Alette PM45 chipset var ve Vista puanı 4.4 (Aero için almış bu puanı)

Makina 4GB DDR2 667 Mhz ( 2 x 2048 ) RAM'e sahiptir. (KINGSTON 2 GB DDR2 667 Mhz RAM ilave ettim makina uçuyor.)

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Detaylı özellikler;

İşlemci, Chipset ve Bellek:
    Intel Core2 Duo 2.4GHz P8600 İşlemci, 3MB Ön bellek, PM45 Chipset
    4GB DDR2 667MHz Bellek (maks. 4GB)

Görüntü ve Ses:
    15.4" 1680x1050 TFT LCD Ekran
    1GB (256MB dahili) nVidia GeForce 9300GS Turbo Cache Ekran kartı (Sistem belleğini kullanarak 1GB'a kadar çıkabilir)
    Dahili Kamera

Depolama:
    250GB SATA Sabit Disk
    DVD+-RW Dual Layer Optik Sürücü
    Kart Okuyucu

İletişim:
    56K Modem
    Bluetooth
    Intel wireless wifi link 5100
    Parmak izi okuyucu

İşletim Sistemi:
    Windows Vista Home Premium 32-bit

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hocam birde gitti gidiyor.com a koyun bence.

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Gittigidiyor.com sitesine koyayımda, diyelim ki birisi aldı ürünü. Bende kargo ile gönderdim. Ama ürünü alan kişi ödemeye onay vermedi, ürünü de iade etmedi. Ne olacak o zaman? Nasıl bir sistem bu gittigidiyor? Yani benim ürünü kargolayıp göndermem mukabili para benim hesabıma hemen geçmiyor. Ürünü teslim alanın ödemeye onay vermesi gerekiyor. Benim tereddütüm ya dolandırıcı biri ise ne olacak? Problem yaşarmıyım???

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

kargo numaraıyla kişinin ürünü alıp almadığı takip ediliyor diye biliyorum.

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

7. blackforever

blackforever Yeni Üye

Arkadaşım rahat ol , parayı alıcı ödemiyor zaten , alıcı ürünü beğeniyor kredi kartı yada eft ile ödemesini peşin yapıyor , senin paran gittigidiyor un hesabına geçiyor ve alıcı onay verirse gittigidiyor parayı sana yolluyor yani senin muhatabın alıcı değil tamamen satışı yaptığın site. Bugün türkiyenin en güvenilir alışveriş sitelerinden birisi.Şikayetlere aldanma illaki herşey dört dörtlük değil...

8. turaner

turaner Yeni Üye

arkadaşım bu bilgisayarı en son kaça verebilirsin bunu belirtirsen memnun olurum.
    şu an belirtebilirsen memnun olurum.
    tel: 543 218 88 48
    312 2896401

9. turaner

turaner Yeni Üye

arkadaşım
    kusura bakma ben geçen de aramıştım.
    şu anda taksit yapamayacağınız için, benim de fazla param olmadığından;
    şu an sizin de uygun görmeniz halinde 1250 TL param var.
    Olur derseniz kargo ile gönderirsiniz.

Ben MGK Genel Sekreterliği'nde çalışmaktayım. Telefon ile arayabilirseniz memnun olurum.
    Tel:0543 218 8848

tekrar kusuram bakmayan fazla param olmadığı için bu teklifi verim.
    saygılarımla....

10. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Malesef o fiyata veremem. Ancak size yine Mavi bilgisayarda satılan bir başka ürünü önerebilirim. Ekran kartı aynı, işlemcisi düşük ancak kasası İdeapad kasa. Yine Lenovo ;

http://www.mavibilgisayar.com/ud/11431

Fiyatıda peşin 1199 YTL. Son sistem oyun oynamayacaksanız işinizi ofis uygulamaları, internete girmek açısından fazlası ile görür. Kasasıda çok şık.

Ankarada Vatan Bilgisayara bakın ve aşağıdaki ürün (Asus X59) çok ama çok güzel her şeyi ile. Sadece bütçenizi 219 YTL daha artırmanız lazım. Hemde World karta 5 taksit yapıyorlar fiyatı 1469 YTL. Ürün detayı ;

http://www.vatanbilgisayar.com/productD ... I_ID=36125

1250 YTL'ye verdiğimde yaklaşık 425 YTL zarar ederim. O yüzden affınıza sığınıyorum. Saygılarımla

11. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Aynı ürün gittigidiyor.com sitesinde dükkan formatlı ve faturalı olarak 1953 YTL'den satılmaya başlanmış durumda. Yani bu fiyatı isteyende var, kaldı ki benim makinada 2GB değil kendi taktığım ile beraber 4 GB ram var. [bravo] İsterseniz aşağıdan bakabilirsiniz.

http://www.gittigidiyor.com/php/urun.php?id=14577885

12. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Ürünü GittiGidiyor ve sahibinden sitelerine koydum. Gittigidiyor yerine elden almak isteyenler oradaki fiyattan %10 daha aşağıya ürünü alma şansına sahipler. [bravo] Ayrıca bu ürün yavaş yavaş stoklardan kalkmaya ve azalmaya başladı. MSIPR200 makinamda ki gibi bir durum olacak sanırım. Bir ara çok uygun fiyatla satıldı MSIPR200 makinalar ve şu anda 2.000 YTL'nin altında hiçbir yerde bulmak mümkün değil. Stoktada zor bulunuyor ama Netbook yerine bin kere tercih ederim MSI PR200 notebooku. [bravo]

13. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Güncelleme

14. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Güncelleme + Çanta hediyelidir.

15. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Arkadaşlar ürün orjinal Lenovo Messenger Carrying Çanta hediyelidir.

16. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Makinanın Vİsta puanı ve ekran kartına dair detay görüntüler. Makinanın kendisine aittir. Oyun grafiklerinden 5.1 almış. Baz puanı 4.4 Aero puanından almış. Ram 5.9 ile maksimum puanda. İşlemci ve HDD de maşallahı var. [bravo]

17. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Makina satılmıştır. Konu kilitlenebilir. Sayg.

18. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hayırlı olsun

19. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Krizi bahane edip olur olmaz fiyat teklileri aldım sahibinden ve gittigidiyor da. En sonunda bir tanıdığım aldı. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş