satellite L10-205 wireless sorunu.

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında PureBlack tarafından paylaşıldı.

1. PureBlack

PureBlack Yeni Üye

kısa süre önce format attım.işletim sistemi olarak xp pro kurdum.driverlarını kurduktan sonra tanınmayan donanım kalmadı ancak wireless radyo anteni kapalı oldugundan donanım anahtarından açın msjı çıkıyor.donanım anahtarı olarak FN+F8 klavye kombinasyuonu yada power ledinin sağındaki gri yuvarlak tuşu gosteriyor ama ikiside bi işlem yapmıyor.ayrıca ne kadar driverı warsa hotkey inden fn entegrasyonuna kadar hepsini kurdum.sadece wireless için 5-6 tane program arkaplanda cakışmadan çalışıyor.en son hizmetlerden sıfır kablosuz yapılandırma hizmetinin çalışmadığını farkettim.çalıştırmaya uğrastım ama olmuyor ben aktifkonuma getiriyorum kendisi pasife düşüyor.ben bu notebooku camdan aşağı atmadan önce biri bana yardım etsin delilik sınırındayım.bi wirelessı kurmak kullanmak bu kadar meşakatli bi iş deil olmamalı.son olarak işletim sistemininde bi salaklığı olabileceğini düşünüorum.

şonuç olarak;

a)daha güncel bi windows kopyası bulup kurucam.
    b)gidip orjinal windows paketi alıcam onu kurucam.
    c)bu notebooku toshiba servisine gotürüp ay sonundaki kredi kartı ekstresine razı olucam.
    d)camdan aşağı atıp kurtulucam.

arkadaşlar lütfen yardımcı olun gerçekten çok zor durumdayım.şimdiden teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

intel pro wireless programını kurup, altta çıkan alandan açmayı denediniz mi?

3. PureBlack

PureBlack Yeni Üye

siz benim yazdığım konuyu okudunuzmu? gerekli olan herşey kurulu şu anda makinada.herneyse buradan da bişey çıkmaz servise götürmek en iyisi sanırım.

Sayfayı Paylaş