Satellite A350-22Z Windows7 Driverları Varmı?

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında stylem tarafından paylaşıldı.

1. stylem

stylem Yeni Üye

Satellite A350-22Z Windows7 Driverları lazım arkadaşlar bulabilirseniz çok sevinirim..Teşekkürler.

2. stylem

stylem Yeni Üye

o programı yükledim ama aygıt yöneticide hala tanınmayan aygıtlar var.

temel sistem aygıtı
    temel sistem aygıtı
    temel sistem aygıtı
    Toshiba F3507g mobile boardband device

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

4. zalim kaya

zalim kaya Yeni Üye

öncelikle herkese iyi aksamlar aynı sorunlar bendede vardı saka bey sıze cok tesekkur ederım bılgısayar markam windows 7 ultımate yuklu 64 bıt lap top ın tam adı toshıba a350 22 z su anda drıverlarla ılgılı tek bı sorunum var touch pedde bır ozellık var kenarından asagıye parmagımı surukledıgımde sayfanın yavas yavas asagıya ınmesı gerekıyor malesef bu ozellık calısmamakta ne asagıya ındırıyor ne yana kaydırıyor yardımcı olabılırsenız cok sevınırım saka bey sımdıden tesekkurler

5. zalim kaya

zalim kaya Yeni Üye

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şunu önermişiz daha önce ve çözüm olmuş.
    Sizde bir deneyin isterseniz.

sağ alttaki ikonlardan (saatin bulunduğu yer) synaptic touchpadi çalıştırın. (Eğer ikon yoksa denetim masasından mouseyi seçip aygıt ayarları sekmesine gelin. Ayarları açın. Sanal kaydırma seçeneğinde kaydırma seçeneği diye bir bölüm göreceksiniz. Orada "seçilen öğeyi kaydır"seçeneğini işaretleyin ve tamama basın. Muhtemelen kaydırma aktif hale gelecektir. Ordaki diğer seçenekleri kullanarak daha farklı işlemler de yaptırabilir, sağ üst, sol üst, sağ alt ve sol alta tıkladığınızda herhangi bir işlem yapmasını sağlayabilirsiniz.

7. zalim kaya

zalim kaya Yeni Üye

[img[​IMG]][/img]http://e1202.hizliresim.com/u/1/29pf4.png saka bey bunu daha oncede denedım fakat sızınde bahsettıgınız tuslar ve ayarlar orda yoklar eksık bırseyler var ayrıca toshıbanın drıver yukleme programını kurduktan sonra bılgısayarı baslattıgımda windos baslatılıyor yazısı gelmeden once sıyah ekranda ımlec yanıp sonmeye basladı ve bılgısayar bıraz agırlastı fotografları cektım yardımlarınız ıcın tekrardan tesekkurler

8. zalim kaya

zalim kaya Yeni Üye

saka bey sorun hala cozulmedı yardımcı olursanız sevınırım

9. zalim kaya

zalim kaya Yeni Üye

kardeşim bunlar halen benım sorunlarımı cozmedı kart okuyucum calısmıyor touch padter aynı sekılde bu programdan sonra duzelen tek sey dokunmatık fonksıyon tuslarıoldu eger sızde bır cozum bulamadıysanız barı bı cevap yazında bende beklemıyım

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

aygıt yöneticisinde kurulmayan aygıt varsa donanım kimliklerin yazar mısınız.

Sayfayı Paylaş