sata hdd sorunu

Konu, 'Donanım Ürünleri' kısmında mucahitbilen tarafından paylaşıldı.

1. mucahitbilen

mucahitbilen Yeni Üye

mrb arkadaşlar
    acer marka laptopumumdaki 250gb sata harddiskim sorun yaptı..bi nedenden dolayi hdd ye şifre konulduğunu düşünüyorum..harici olarak pc ye bağladığımda biosta hdd yi görüyorum boyutu herşey normal fakat windows ortamında içeriğine kesinlikle giremiyorum hddyi sistem yönetiminden partitions tan bile göremiyorum..ne yapabilirim acaba bi programla falan düzelirmi

yorumlarınıza teşekkürler şimdiden

2. eflah

eflah Yeni Üye

Arkadaşım eğer içindeki bilgilerin önemli değil ise low format prog kullan hardiskini fabrika ayarlarına dönüştürür. Hdd'ni güvenli bi şekilde kullana bilirsin.

3. mucahitbilen

mucahitbilen Yeni Üye

bu programı kullandım.buna benzer maxblast 3,flobo hdd repair..bunlarıda denedim olumsuz sonuç.fakat ben windows ortamında hddyi göremiyorum sadece aygıt yöneticisinde usb aygıt olarak görüyor fakat birimi göremiyorum..ms dos ortamında veya boot ortamıyla yapmak istiyorum bu işlemi

4. mucahitbilen

mucahitbilen Yeni Üye

//güncelleme

5. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

neyi güncellemesini yapacak :_? Ben anlamadım.....

6. mucahitbilen

mucahitbilen Yeni Üye

kardeşim senlik bişey yok anlamasanda olur boşver

7. kuzi

kuzi Yeni Üye

Ozaman konu acma.Zaten tuncya_sukan kardeş insan dilinden anlar bitek onuda sen beceremediğin için bencede boşver

8. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Sen anladın için konu açdın demi

9. kuzi

kuzi Yeni Üye

Admin abiler böyle bir ukalalığın cezasız kalmaması gerekiyor [ateskafa]

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşlar gereksiz tartışmalardan kaçınalım lütfen...
    mucahitbilen;lütfen gereksiz postlar yapmayınız,bilen varsa yardımcı olacaktır...

Sayfayı Paylaş