Samsung R580 Titreme Sorunu AciLLLL!!!! :S

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında bLooDWeeLL tarafından paylaşıldı.

1. bLooDWeeLL

bLooDWeeLL Yeni Üye

Arkadaşlar internetten araştırıp 1.5 ay önce samsung r580 js01tr aldım. 2-3 hafta gayet iyiydi.Ama sonra titremeye başladı.bildiğin titreme.ailemizde pc ile ilgilenen kişilere sordum fan çalıştığı için yapıyor o kdrdan bişey olmaz laptop bu denildi. ama pc yi açtığımda bazen saol alt kısımdaki windows 7 i5 yada geforce etiketlerinin olduğu kısım titremeye başladı çok bariz değil ama rahatsız edici garantiye gtürsemmi diye düşünüyorum biraz titizimde.mesela oyun oynarken 1.5-2 saat geçiyo aradan titremeye başlıyo neden oabilir arkadaşlar.

-son olarak dedğim etiketlerin o tarafındaki tuşlar(alt,space ctrl,tab,shift,<,z,x,c,v) çok ısınıyor ve basdığıdma garip bir ses çıkıyor arkadaşlar bilenler warsa eğer ve bu sorunları yaşamış olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim teşekkür ederim...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Çok rahatsız ediyorsa samsung notebook yetkili servisine başvurunuz.
    Bana hdd den miş gibi geliyor.

3. bLooDWeeLL

bLooDWeeLL Yeni Üye

ailedeki pc den anlıyon lişi(eniştem) oda bilgisayar şirketinde satış elemanı... bana dediki bzm buruya bu sorunla qelen adamı döverim ben dedi laptop olum bu dedi olur dedi içindeki işlemciye bak boyutuna bak dedi :D hdd'den olmaz bende sağ tarafta hdd titreme yeri sol tarafta :S

Sayfayı Paylaş