Samsung Q45 İnceleme

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Arkadaşlar Yabancı Bir Sitede Bu Notebook u gördüm vede çok beğendim.Ülkemizde Bu Seriden varda(Q serisinden tek çeşit Q310 var Tr'de) O Sitede İncelemişler bende sizlerle baylaşmak istedim
    Şİmdi Notebook kullanma şansım olmadığı için resimlerden anladığı kadarıyla yorumlarımı yapcam
    Hepinize İyi Seyirler

Notebook Bence Oldukça Sade Ve Güzel Görünüyor (tr de olsa gözümü kırpmam alırım:))

Ne Kadar Küçük Olduğuna Karşın Bir Karşılaştırma Yapılmış

Kapak ve fare düğmeleri parlak piyano siyahı.

Kapak Biraz Sertmiş.Açmak İÇİN klavye masasına bastırmamız gerekiyor.Normal Olanda Bu zaten ama :)

Q45 üzerindeki lastik ayakları bacaklar gibi büyük görünüyor. Gerçek şasi kalınlığı 2.6cm (ön) ve 3.8cm (arka).

Burada da son derece küçük ve göze batmayan ekran üzerinde bir 1.3MP entegre web kamerası olduğunu. Bu MSN Messenger olarak çok iyi sonuç düşük ışık (özellikle) verir ama ben yine de fotoğraf ile denetlemiş değilim. Performansını tipik öğrenci veya evden businessperson uzakta için ideal.

Hoparlörlerin Alışılmadık temel üzerinde, arka bulunmaktadır. Bu konumlandırma ve şasi çirkin hoparlör Menfezler gelen temiz tutar ve dizüstü iyi bir ses çıkar

Kolay kısmı burada tartışmak için oldukça iyi çalışmaktadır Touchpad oldu. Çok da sağlar grenli iyi hassasiyet ve dokunma geribildirim. Ayrıca, yan ve alt yatay ve dikey kaydırma iyi çalışmaları için bir bölüm var. Ayrıca yapılandırmak için yastığı her kenarında orta tıklatın, programı başlatmak gibi çeşitli işlemleri gerçekleştirmek için, ses vb düğmeleri çekici ve parlak, bu bana göre boyalı plastik olan uzaklıkta kolayca takabilirsiniz tercih edilir mümkündür. Bunlar başlangıçta kabul edilebilir bir hoş, sessiz eylem rağmen daha sağlam basın ihtiyaç var.

Defterin genel tüm bağlantı noktaları 4-pin Firewire portu ve VGA çıkışı da dahil olmak üzere modern bir bilgisayarda bulunan sahiptir. Hayal kırıklığı sadece iki USB, bir arka ve bir sağ tarafında bulunmaktadır. Bu çok az görünüyor ve kolayca sol tarafında başka bir koymak olabilir. Ancak, bu yeterli bir dış fare ve USB anahtarı için ... Bu tür bir makine üzerinde muhtemel kullanır. Kart okuyucu kullanışlı ve gelir hoş bir sistemin en önde bulunuyor. Emin VGA port ve modem sahip değilim / Ethernet ports tarafında bir büyük planı olsa - mutlaka arka bu için daha mantıklı bir yer gibi görünüyor. Üniteyi yerine bir ExpressCard yuvası, bu olsun iyi veya kötü kendi perspektifi bağlıdır PCMCIA yuvası yer alıyor. Bilgisayar bir mikrofon dahili, hem de bir satır / mikrofonu satırın yanındaki içerir.

* ntel Core 2 Duo T7100 (1.8GHz, 2MB Cache)
    * 2048MB DDR2-333 (PC2-5300) RAM (2 x1GB)
    * 160GB 5400RPM Hard Drive
    * 12.1” WXGA 1280x800 Glossy Screen
    * Intel X3100 Graphics Accelerator
    * DVD Super-Multi optical drive
    * 802.11a/b/g wireless networking
    * Internal Bluetooth 2.0 + EDR
    * 100Mb LAN
    * 1.3MP integrated webcam
    * Integrated HD Audio
    * 6 cell 2400mAh battery
    * 6-in-1 memory card reader
    * Windows Vista Home Premium
    * 29.9 cm x 21.7 cm x 3.6 cm (12” x 8.5” x 1.4”) [Actual: 29.8cm x 23.5cm x 3.3-4.3cm]
    * 1.9kg (4.18lbs)

Included Accessories:

* Targus Neoprene Slip Cover
    * Cleaning Cloth

Price: $1,500 (ordaki fiyat :D)

alıntıdır:www.notebookreview.com

Sayfayı Paylaş