Samsung NP-R510-XS01TR Donma Sorunu

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında 0zmo tarafından paylaşıldı.

1. 0zmo

0zmo Yeni Üye

Öncelikle iyi akşamlar

Ben bundan 1 ay önce Samsung NP-R510-XS01TR notebook aldım tasarım sade ve hoş performansıda iyi olcagını düşündüm ve bu notebook üzerinde karar kıldım.Neyse aradan 1 hafta gecti pc aniden donma yaptı. 1 derken 2 derken 3 ..... sürekli devam eti bende ısınma dedim hoş karşıladım neyse daha soguk memleket olan konya'ya gitim gördümki daha düşük sıcaklık seviyelerinde donmaya başladı.İnternetden enson güncel driverleri kulanıyorum sistem vista h.b. nod32 smart security var oda güncel şuana kadar pc 1 tane virüs girmrmiştir.Ama pc sürekli donuyor çıldırmak üzereyim yadım edin lütfen.
    Mesela msn ile mp3 dinliyemiyom photoshop 3ds max dreamweaver gibi programlarda 1 2 sn sonra kitliyor pc bazen açıldıktan sonra kitliyor bazen ise vista hiç açılmıyor 2 3 resetde açlıyor :S yardım lütfen.Yada bir öneri verin... :S çıldırmak üzereyim:S "Burada yanlış bölüm altına konu açmışım ÖZÜRDİLERİM"

2. Error!

Error! Yeni Üye

işletim sisteminiz nedir ?

3. 0zmo

0zmo Yeni Üye

Vista home basic

4. Error!

Error! Yeni Üye

vista yüzünden biraz kasa bilir ama şu demektirki vista kötü değil ;) kasma sebebi samsung un kendi içinde yüklemiş olduğu bir çok program kasar ;) bide shop felan yani vista yüzünden ola bilir size xp geçmenizi tavsiye ederim yada sade temiz bir vista kurmanızı ;)

5. 0zmo

0zmo Yeni Üye

BilemirTr teşşekürler hemen xp deniyedem bişey olursa ö.m yazarım

6. Error!

Error! Yeni Üye

7. goksel50

goksel50 Yeni Üye

Samsung r510-xs02 tr modeli dizüstü bilgisayarımdada benzer bi donma problemi var oyun filan açınca donuyo garip bi ses çıkarıyo cd takılmasına benzer ama daha kötü bi ses servise göndermeyi düşünüyorum acil yardım lütfen

8. Error!

Error! Yeni Üye

Vistadan Oyun Meraklısıysanız O Bilgisayarda Xp Kullanmanızı Tavsiye Ederim.Donma Problemi Kalmıyıcaktır..

9. goksel50

goksel50 Yeni Üye

bilgisayarı vatanbilgisayara geri gönderdim yenisi ile değişim yaptılar sorununu tam olarak bilmiyorum bilgi veremiyeceğim ama değişim yaptıklarına göre biraz farklı bir sesti cep telefonu ile donduğu anı çektim yakında eklerim.

10. Error!

Error! Yeni Üye

ne zaman eklemeyi düşünüyosunuz _?

Sayfayı Paylaş