Samsung Notebook win 7

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Arkadaşlar samsung r520 modeline Bu gün itibari ile windows 7 ultimate 64bit yükledim . İlk ekran görüntüsü tamamen vista ve xp etkisinden kurtulmuş bir başlat menüsü göze çarpıyor. İnternet explorer yanındaki belgelerim (bir çok işlemde kullanılabiliyor son kullanılan dosyalar falan ) onun yanında windows media player ve media center ve messenger live var .. Ekran görüntüsü ve çözünürlük cok hoşuma gitti. Sağ taraf tamamen sade bir şekilde düzenlenmiş pil ve ağ bağlantıları var saat ve tarih gösterliyor . onun hemen yanındaki çubuk gibi cıkıntı masaüstünü göster çubuğu ki bu benim hiç hoşuma gitmedi bence onu sol tarafa alışkın oldugumuz yere almaları lazımdı.Arkadaşlar 64 bit bence çok hızlı pc açılışı bile hızlandı . performansı vistaya göre 2-3 kat daha iyi bilginize...

Donanımsal olarak bir problem yaşamadım . Sitesinden vista 64 bit driverları uyuyor. Diğerlerini samsung kutu içeriğindeki kurtarma ve kurulum cd sinden rahatlıkla kurabilirsiniz. FN tuşları için sitesinden indirmeniz ve manuel kurmanız gerekiyor donanımlar aşağıda problemsiz gözüküyor.

windows puanları zaten göze çarpıyor vista 32 bit te ram puanım 5.1 iken Windows 7 64 bitte ram puanım 5.7 ve diğer puanlarda göze çarpar şekilde artış var.

Tema ve ekran kağıdı aynı mantık vistada da geçerli ama bunda biraz daha güzel ve seçenek bol .

Vista ve Xp deki görev çubugundaki yığılma burda söz konusu bile değil süper bir yöntem kullanılmış. explorer üstüne geldiğinizde kullanılan sayfalar gözüküyor. Aynı şekilde msn içinde geçerli bu yöntem...
    Dip not. Windows 7 benden tam puan aldı..

Ekli Dosyalar:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

güzel inceleme olmuş.

3. Error!

Error! Yeni Üye

teşekkürler...

Sayfayı Paylaş