Samsung iki yeni netbook hazırladı; N110 ve N120

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Samsung N110

Teknoloji dünyasının ağır toplarından Güney Kore merkezli Samsung yeni netbook modellerini duyurdu. Firma tarafından resmi duyurusu yapılan N110 ve N120 kod adlı her iki yeni netbook modeli de 10" ekranla geliyor. Intel Atom platformunu temel alan ve 1.6GHz'de çalışan Atom N270 işlemcisiyle gelen yeni netbook modellerinde 1GB sistem belleğine, 160GB kapasiteli sabit diske ve DirectX 9 destekli entegre grafik işlem birimine yer verildiği ifade ediliyor. Kablolu ve kablosuz iletişim için 802.11b/g WiFi, Ethernet ve Bluetooth 2.0 teknolojilerine destek veren yeni netbook modelleri, çok formatlı kart okuyucusu, 1.3MP kamera ve 1.5 Watt'lık çift hoparlöre de sahip.

1024x600 piksel çözünürlüğünü destekleyen 10.1" LED backlit LCD ekranla gelen yeni netbook'lardan N110'un %93 boyutlu klavye ile geldiği ve 6 hücreli 5900mAh pil ile 9 saate varan kullanıma süresi sunduğu N120 modelinin ise kısmen daha yapılı bir kasaya ve %97 boyutlu tuş takımına sahip olduğu ayrıca 6-hücreli 5200mAh pil ile 6 saate varan pil süresi sunduğu ifade ediliyor. 1 yıllık garanti ile geleceği belirtilen yeni netbook modellerinden N110 modeli 469$, N120 modeli ise 459$'lık yurt dışı satış fiyatına sahip.

Samsung N120

notebook u ben fotoraflardan çok beğendim. Klavyesi benim notebook un(samsungr510) aynısını küçülmüşler gibi. netbook umu değiştiricektim(asus) biraz daha erteliyeceğim heralde NC110 çok hoşuma gitti :) bekleyip göreceğiz

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

resimler çıkmıyor. resimleri buraya dosya ekle diyerek yükleyebilirsiniz.

3. Error!

Error! Yeni Üye

editlendi ;)

4. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Bu güzel habere güzel resimler gerekmez mi??? ilk konuya bence bu resimleri ekleyelim.
    N110

N120

5. Error!

Error! Yeni Üye

ekledim fotorafları.. teşekkürler

6. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

dostum n110 u ben çok beğendim hele beyaz olanı sabırsızlıkla bekliyorum. 9 saat pil ömrü akıllara zarar.

7. Error!

Error! Yeni Üye

yaa birazdan packard bell incelemesi koyucam bugün babam almış kendisine keşke deseydim bende bundan aldım dibim düştü valla :D değişelim diyorum yok diyor neyse şimdi son rutuşlar bitti az kaldı 30 dk koymuş olurum ;)

8. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

Packarde Bell bende gördüm karizma olmuş gerçekten. ama senin modee ile değişmem ben olsam.

9. Error!

Error! Yeni Üye

zaten bugündürki bendede babam diyo ramlerini vermem diyo ama modee nin :D dedim ozaman sen bir geç onları pack da 1 gb ram var ama erkan kartı 244 mb pack in :)

Sayfayı Paylaş