SAMSUNG İ600

Konu, 'Mobil Cihazlar ve Telefonlar' kısmında abdsanli tarafından paylaşıldı.

1. abdsanli

abdsanli Yeni Üye

HERKESE KOLAY GELSİN;
    BENİM SAMSUNG İ 600 TELEFONUM VAR. BUNU WM6 YA NASIL GEÇİREBİLİRİM? AYRICA TÜRKÇE YAMA PROĞRAMI VARMI?
    TEŞEKKÜRLER KOLAY GELSİN

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

1. Lütfen forumumuzda büyük harfle yazmayınız. Büyük harf internet dilinde bağırmak demektir. Bağırdığınız kimse size yardımcı olmaz. Ben bunu bilmediğinizi farzederek cevap yazıyorum.

2. Samsung sitesine göre henüz Türkçe wm6 çıkmamış. http://www.samsungmobile.com/promotion/i600/index.jsp bu adresten gelişmeleri takip edebilirsiniz. Sağdan soldan bulduğunuz (eğer bulursanız tabi) wm6 ları yüklerseniz cihazınız garanti dışı kalacaktır.

3. abdsanli

abdsanli Yeni Üye

Teşekkür ediyorum. Dediğiniz gibi büyük harfler bilgisizliğimizden kayn aklanmış bir olay. Uyarınnız için tekrar teşekkür ediyorum. WM6 için sanırım firmanın güncellemesini beklemek durumunda olacağız. Peki Wm5'i türkçe yapma şansımız var mı?
    Kolaylıklar diliyorum.

4. abdsanli

abdsanli Yeni Üye

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Anladığım kadarı ile indirdiğiniz şey bilgisayarda wm5 için yazılım geliştirenlere yönelik bir araç. wm5 programlarını bilgisayarda denemek için kullanıyor olabilirler.

6. spiritless

spiritless Yeni Üye

Slm,

Samsung i600 modeline msn yüklemeye çalışıyorum. Yükledim, kurdum ama çalışmıyor..
    Yardımcı olabilir misiniz?
    Msn i buradan avuç içi bilgisayarlar programlar bölümünden indirdim.
    İşletim sistemi : mobile 5.0

teşekkürler

Sayfayı Paylaş