sadece yardım mı?

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Meeysut tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Meeysut

Meeysut Yeni Üye

ya baslikta asusla ilgili hersey yazıyor ama ben sadece driver ve sorunlar görüyorum... Su asustaki gelişmeleri takip edebilecegimiz bir baslık acılsa yenı bılg teknolojıler gosterılse bızde bılg almadan once aldıktan sonra ugrayacagımız tek yer olarak burayı bılsek daa ıı olmaz mı saka ve dılmac? ben f3sa almayı dusunuyordum ama amd nın atı ıle ortak ısletım sıstemı cıkaracagını duyunca belkı asus yararlnır dıe bı kac erteledım bundan baslayabılrıız mesela bılgılenmeye:D
    istegım gereksızse ozur dılerım...herkese ii gunler...

2. oguzhanx

oguzhanx Yeni Üye

merhabalar,aslında asus ve diğer markalarla ilgili güncel haberleri
    "Bilgisayar ve teknoloji dünyasından haberler,yenilikler" bölümümüzde paylaşabiliriz.
    amd & atinin işletim sistemine gelince.bunla yıldır tekel olmuş windows dururken,başka işletim sisteminin yerini alacağını düşünmüyorum :)

3. Meeysut

Meeysut Yeni Üye

orada oldugunu biliyorum ama bir turlu goremıyorum orada cok fazla seyın gyuncellemesi var asus a olan ozel bi bolum burada acılsa ii olur die dusundum.Ayrıca sanırım bilgiden haberin yoq ben isletim sistemi derken wındows tan bahsetmedim zaten wista uzerinde ozel amd islemci+ ekran kartından bahsettim.Yani işlemciyle uyumlu ekran kartı prpojeleri var dedim cok fazla detaylı bilgiye ulasamadım ama toplayabildigim kadarıyla anlatırsam biliyorz ki ekran kartları daha onceleri performance yukseltmek icin ram den alıyorlardı bu proje ile ekran kartlarına ram in yanında dire olarak islemci de destek vericekmis...

4. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

ilk mesajını okuduğumda bende ati & asus yeni bir işletim sistemi çıkaracakmış gibi anladım. Çünkü anlatımından ve yazdıklarından o çıkıyordu. Şimdi ise bambaşka birşeyden bahsediyorsun. oguzhanx'in de dediği gibi yeni güncel donanım ve teknoloji haberlerini "Bilgisayar ve teknoloji dünyasından haberler,yenilikler" bölümümüzde paylaşabiliriz.
    Konuyu kitlemek zorundayım
    Kilitli

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş