Rütbe/rank/seviye/derece ?

Konu, 'Site Hakkında' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hayırlı olsun.

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

hayırlı olsun

3. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

emredersiniz komutanım :mrgreen:

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

yeri degil ama merak ettim neden 3 den fazla gif kullanmıyoruz,daha dogrusu mesj içeriginde 3 den fazla olunca mesaj iletilmiyor.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Gereksiz resim kirliliğini engellemek ve sayfaların daha hızlı açılmasını sağlamak için bu yazılımı yazanlar tarafından koyulan bir önlem.

Arttırılabiliyor istersek ama gerek var mı sizce?

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

alıntı yaparken sıkıntı oluyor,alıntıda zaten gif var bende gif koymak istedigim zaman mesaj gitmiyor

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bir ayar çekecyim sen çok istiyorsan :)

8. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:mrgreen: :D

9. hacas

hacas Yeni Üye

sizlere bir önerim var askeri sistem güzel birde yanına rutbenin simgesini koyarsanız daha güzel olur avatarın yanı olabilir vs..

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Benim de bir teklifim var,saka dövecek yakında beni başına iş açıp duruyorum.
    Avatar ve kullanıcı bilgilerinin olduğu bölümün sağ taraftan sol tarafa kaydırılmasını ve hacas arkadaşın dediği gibi rütbelerin yanına pırpır ve yıldızların eklenmesini,pilavyerin dediği gibi ifade sayısının en az 5'e çıkarılmasını,son olarak da rütbelerden başçavuş ve asteğmenin kaldırılmasını teklif ediyorum. :mrgreen: Ben kaçıyorum saka gelmeden :D

11. Dilmac

Dilmac Üye

Arkadaşlar kısa bi ayrılıktan sonra döndüm yine :D Bayağı değişiklik yapmışsınız ben yokkene. Çok güzel olmuş fikir veren ve uygulayan herkese teşekkürler. Allah işi karşımazsa burdayım artık.....

12. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:mrgreen:

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sağdan sola alınabilir ama internette yeni moda sağda olması. Benim 15 yirmi dakikamı alır ve riskli bir iş. Sakin kafa ile bakmak gerek.

İfade sayısı 5 olarak değiştirildi.
    Rütbelere resim için epeyce araştırdım ama gözüme hoş gelen birşey bulamadım. Grafik işinden anlamadığımdan kendim de yapamam sanırım.

Örnek resimler için şuraya bakabilirsiniz. http://phpbb-design.com/ranks/
    Ya da google da forum rank images diye aratabilirsiniz.

Rütbe işini yapacağım en kısa sürede.

14. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

rütbe için stars yada stars_5 güzel olur bence,mavi renkler forumda çok fazla yıldızların rengide mavi olmasın kaybolur o kadar mavi arasında(stras_7 ve stars_8 için söylüyorum) :D

15. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

kendimi terfi ettim :mrgreen: :D

16. hacas

hacas Yeni Üye

saka bey hani askerlerin rütbe simgeleri nası bence en iyisi öyle olsun daha orjinal olur :)

17. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Rütbe resimleri bulmak çok zor. Aradım da bulamadım.
    şunun gibi yapabiliriz.

Ekli Dosyalar:

18. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

verdiğin link deki yıldızlarda çok güzel :)

19. hacas

hacas Yeni Üye

bune hocam :D yükleme ekranı gibi siteye bi girdim resmin altında bişi yüklnmiyor sandım :D asker rütbesi gibi yapsan çok ahja güzel olur

20. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sayfayı Paylaş