Regedit yardım Lütfen

Konu, 'Notebook Genel' kısmında berk eren tarafından paylaşıldı.

1. berk eren

berk eren Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar hp notebookuma vıstadan xp yaptım..biraz araştırma yaptım.çalıştıra Regedit yazınca bazı ayarlamalar ıle xp nın acılısı kapanısı hızlanıo,ram performansı artıyor vs gıbı seyler ıle karsılastım..bızzat kendım uyguladım sonucu ıyı yanı kısmen hızlandı bılgısayar..ama bazı arkadaslarım regedit ıle oynamanın sakıncalı oldugunu soyledıler..acaba ben nasıl bısı yaptım mı tehlıkelı mı regedıt ıle oynamak fıkırlerınız paylasırsanız cok memnun olucam esenlıkle kalın

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

Çok geniş bilgiye sahip değilseniz regeditle oynamak pek iyi değildir ama donanımla bir alakası yoktur,birşeyleri bozsanız bile format atıp düzeltebilirsiniz..Şimdi bir sorununuz yoksa sonradan birşey olacağını düşünmüyorum.

3. berk eren

berk eren Yeni Üye

çok teşekkür ederım size..su anda bı sorun yok ama ılerde nolur bılmıorum tabıkı...bişein orıjınallıgını bozmamak lazım ama işte...anlıosunuzudr benı ;)

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Oradaki birşeyleri silmedikten sonra sorun oalcağını sanmıyorum ama dediğim gibi bi sorun olursa çözümü sadece format atmak...

5. berk eren

berk eren Yeni Üye

yok yok bısı sılmedım sadece cok ufak degısıklıkle o kadar... ben de sorun olucagını sanmıorum...umarım olmaz cok teskkur ederım ılgılendıgınız ıcın....

6. gsbasar

gsbasar Yeni Üye

format, driverlar, programlar, updateler filan saatlerce ugrasmamak ve sistemi diledigin gibi kurcalayabilmek icin backup almani oneririm. ;)

tavsiyem acronis, windows system state ve registry backupidir. herhangi biri, istisnalar haric cogu durumda yeterli olur.

kolay gelsin :)

Sayfayı Paylaş