recover sorunu

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında crazy0900 tarafından paylaşıldı.

1. crazy0900

crazy0900 Yeni Üye

benim packardbell mx65 bi laptopum recover cdsi yanımda değilken evden uzakta iken işletim sistemim bozuldu arkadaşımda kendi elindeki korsan xp cdsini o an işimi görmesi için kurdu fakat ben eve gelince recover cdsini takıp recover yapmaya çalıştım ama olmuyo bide bu laptopun hdd si satamı bilen varsa yardımcı olabilirmi şimdiden teşekkür ederim işletim sistemi xp media center yardımcı olursanız sevinirim

2. coreeye

coreeye Yeni Üye

Laptopunuzu acıp recover yapmak yerine biçimlendirip tekrar kurmanız daha iyi olur. Eger yapamıyorsan orjinal işletim sistemi şifreni mevcut yüklü olan windows ile değiştirebilirsin.

Recover için şöyle bir yol izleyebilirsin:

Orjinal cdni tak. biostan boot sırasını sec ve dvd'yi 1. sıraya al. ayarları kaydet. laptop yeniden başladıgında dvd ile önyükleme icin bir tuşa basın yazısı geldiginde bir tuşa bas :). gelen pencerede onar seceneği var. bunu secersen tekrar yüklersin işletim sistemini. bicimlendirme yapmana gerek yok.
    Kolay gelsin.

Not: HDD sata degil. Eger everest raporunu gönderirsen daha cok ve etkili yardım edebilirim.

Sayfayı Paylaş