Realtek High Definition Audio Yeni Sürümü çıktı.

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Bilgisayarlarımızda en çok kullanılan ses kartlarını üreten realtek firması yeni sürüm Hd ses sürücüsünü yayınladı.

Bu yeni sürüm Windows Vista/WinXP/Win2000/Win2003 işletim sistemlerinde kullanılacak ve tüm Realtek HD Audio teknolojilerini destekleyecek. ALC260/262, ALC265/268, ALC660/681, ALC880/882, ALC883/885/888 modelleri için güncellenen sürücü, beraberinde, 100dB pürüzsüz sinyal oranı ile kaliteli ses çıkışı, 10 kanallı eş zamanlı 7.1 ses desteği barındıran ALC 882 serisine ait sürücüleri de güncelliyor.

Paket, Microsoft High Definition Audio UAAV1.0a (5013) güncellemesini de beraberinde getiriyor.

İndirmek için : Realtek High Definition Audio -2K\XP\2003\Vista v1.80 - 2000/XP/2003

2. gilendi

gilendi Yeni Üye

saka tesekur ederim bu cok güzel bir haberdi

3. levoank

levoank Yeni Üye

realtek ac97 yi destekliyormu acaba

4. hasan_gul

hasan_gul Yeni Üye

peki benim toshiba satellite m70-162 PSM70E - 00Z00XTE MODEL
    REALTEL AC97 ses kartı bu bahsettiğiniz High Definition dediğiniz olay benim laptop da destekler mi ?

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Destekler desteklemesine de daha yeni sürümleri çıktı.

6. farukalan

farukalan Yeni Üye

abi bu ftp server için kullanıcı adı sifre falan istio linke tıkladıgım zaman buradaki kendi kullanıcı adım ve sifremi yazdım kabul etmedi bana bi yardımcı olursanız sevinirim cok ihtiyacım var

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş