Rapidshare sorunu

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında sempatimm tarafından paylaşıldı.

1. sempatimm

sempatimm Yeni Üye

Rapidshare.com dan bir dosya indirdikten sonra başka bir dosya indirmek için modemi resetliyorum. Bunun daha kolay bir yolu var mı?

Lütfen büyük harflerle yazmayınız. Saka.

2. egzantirik_

egzantirik_ Yeni Üye

var diye biliyorum ama tam açıklamalı bi anlatım bende bulamadım bulursan banada haber ver

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Her iki üç ayda bir rapidin güvenliğini aşıp direk indirim yapabilen programlar çıkıyor. Rapid bunları genelde hemen tespit edip açığı kapatıyor. bu sebeple programları artık denemiyorum bile.

Birde Sizin yerinize modeme otomatik olarak reset atabilen programlar var. Bunu denerseniz en azından her seferinde siz uğraşmazsınız.

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Modeme reset atmak derken kapatıp açmaktan bahsetmiyorsunuz sanırım,biraz daha açabilir miyiz acaba bu konuyu arkadaşlar?Ben de öğrenmek istiyorum bu rapid işini,yakında bağlantıyı sınırsıza çeviriyorum da :D

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam olarak modemi açıp kapatmaktan bahsediyoruz :) Modem yeniden açıldığında başka bir ip aldığı için rapidshare sizi başka bir kullanıcı olarak görüyor ve yeniden download yapmanıza izin veriyor.

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

:D :D Teşekkürler;ben daha zor olduğunu düşünnmüştüm,peki modem statik IP kullanıyor olabilir mi yoksa tüm modemler değişken IP mi kullanıyor?

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Siz telekomdan özellikle statik ip satın almazsanız ip adresiniz yüksek ihtimalle her reset sonrası değişir.

8. The Wind

The Wind Yeni Üye

Teşekkür ederim.Yanlışlıkla 2 defa yazdınız sanırım mesajı. ;)

9. tufi24

tufi24 Yeni Üye

evet arkadaşlar ya parayı basıp rapidten şirfre alacaksınız yadaa reset başka yolu çok denedim programlarıda bi süre sonra çürütüyolar ve ortalıkta gezzen şifreler var bunları da tespit ediyolar zor yani organize bi site iyi çalışıyolar

10. kur-sad

kur-sad Yeni Üye

rapidi geçmanin başka yollarıda var

bir zaman kullandım şuan site adı elimde değil
    ama gene rapid isminde başka bir site var
    ve rapidin içeriğine yakın bir içeriği var
    ücretsiz-reklamsız
    google dan arasanız bulursunuz

11. karaeren

karaeren Yeni Üye

modeme reset atmak bazen yetmiyor arkadaşlar internet geçmişinine silmek gerekiyor rapid in gönderdiği cooki leri yok etmek için

12. mRocK

mRocK Yeni Üye

yasal olmayan konular tartışmıyor ve onlara çözümüretmiyoruz lütfen site kurallarını burdan okuyun

13. umutkara

umutkara Yeni Üye

Modemimize reset atmanın yasa dışı bir yanı yok sanırım.

Sayfayı Paylaş