Rapidshare happy hours bildirme eklentisi - (bedava rapid)

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Merhaba,
    Dünyanın en büyük dosya paylaşım sitesi www.rapidshare.com geçtiğimiz günlerde happy hours isimli bir uygulama başlattı.

Bu uygulama ile günün belli saatlerinde rapidshare.com dan dosya indirirken beklemeye ve kedi köpekli şifreleri girmeye gerek olmuyor.

Happy hours uygulaması günün herhangi bir zamanında olabiliyor.

Aşağıdaki konuda bahsettiğimiz firefox eklentisi sayesinde happyhours uygulamasından hemen haberdar olabilirsiniz.

Bu eklenti sadece firefox üzerinde çalışır. Mozilla Firefox kullanıcısı değilseniz; Mozilla Firefox, hayatınızı kolaylaştırcak.
    Firefoxu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

[firefox1][/firefox1]

Eklenti adı ve kurulum linki: [eklenti]https://addons.mozilla.org/tr/firefox/downloads/file/29760/happychecker-1.2-fx.xpi,Rapidshare happyhours checker[/eklenti]

Yukarıdaki link üyelik gerektirir. Aşağıdaki dosyayı indirin, zipten çıkarın, çift tıklayıp firefox ile açın ve kurun.

Eklenti tanımı: Rapidshare.com daki happy hours uygulamasını size haber verir. Böylece paralı üye olmadan istediğiniz gibi dosya indirebilirsiniz, beklemeye ya da şifre girmesine gerek kalmaz.

Yeşil bir gülen adam gördüğünüz sürece rapidshare.com dan bedava dosya indirebilirsiniz.

Eklenti nasıl kurulur bilmiyorsanız buraya tıklayın.

Ekli Dosyalar:

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

valla yükledim baktım yeşil gülen surat var,hemen başladım işlemlere:D Çok güzel...Gözünü seveyim firefoxun... :)

3. karaf

karaf Yeni Üye

Paylaşım için teşekkürler.
    Bir de şu modem resetleme işinden kurtulsam süper olacak.

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

İşte happy hoursun en önemli özelliği zaten o,süre kısıtlaması yok,o arada ne indirebilirsen işte.fakat kötü bir haber de benden;firefox3 yükledim az önce ve bu eklentiyi desteklemiyor henüz,birkaç eklentim daha kayboldu maalesef..

5. karaf

karaf Yeni Üye

Ben dün Happy Hours'tan 2-3 dosya indirdim ama süre kısıtlaması vardı yine. Mecburen modemi resetledim, eminmisiniz Happy Hours olduğu zaman süre kısıtlaması olmadığına?

6. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben öyle biliyorum,yoksa bu happy hoursun bi anlamı yok ki,öyle değil mi sizce de...

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Öyle değilmiş yav,bu nasıl iş acaba yav?Happy hoursun ne demek olduğunu anlayamadım ben...az önce bi 100mb downloaddan sonra bir daha yapayım dedim,happy hours olmasına rağmen 77 dakika beklemem gerektiğini yazdı,yine eski usül modem resetleme yoluna gittim...

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şifre girmiyorsun, en baştaki beklemeyi yapmıyorsun. belli limitler hala var.

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

evet,az önce anlam verebildim...

10. karaf

karaf Yeni Üye

İyiki modemin reset tuşu var :)
    Ya o olmasaydı harbiden 70-80 dakika bekleyecektik mecbur:(

11. The Wind

The Wind Yeni Üye

uzaktan kumandası olsaydı iyi olurdu modemin:d

12. ergink

ergink Yeni Üye

firefox çıldırmış olsa gerek biri bunu durdursun [alkis] [alkis] [alkis]

13. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Eline sağlık ama genede limit var galiba

14. kuzi

kuzi Yeni Üye

Artık şifre istemiyor.Ard arda indirmeler yapabiiliyorsun ama arada 30 40 snye bekletiyor.

15. The Wind

The Wind Yeni Üye

Öyleymiş,geçenlerde sanırım Abdurrahman adlı arkadaş bir konu açarak bunu müjdelemişti. :)

16. Error!

Error! Yeni Üye

Valla En iyisi bir accont almak :D aldım ne resetle nede programla uğraşıyorsunuz :D dosyalar 260 300K dan aşağı düşmüyor download yaparken :)

17. asepam

asepam Yeni Üye

fişini çekerdik ne olacak :D :D :D

Sayfayı Paylaş