rapidshare.com dan nasıl dosya indirilir resimli anlatım

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Görüyorum ki bazı arkadaşlarımız rapidshare.com dan dosya indirirken ingilzice olmasından dolayı zorlanıyorlar.
    Bu sebeple 3 adımlık bir resimli anlatım yaptım.

1. Herhangi bir sayfadan rapid linkine tıkladığınız zaman aşağıdaki gibi bir ekran gelir. Free butonuna basıyoruz.

2. Para vererek üye olmadığımız için bizi bir süre bekletecek. geri sayımın bitmesini bekliyoruz. Başka sayfaya geçip çok uzun süre sonra geri dönerseniz aynı işlemleri baştan yapmanız gerekebilir.

3. En önemli nokta. Size 8 tane harf gösteriyor ancak 4 tanesini yazabiliyorsunuz. Burada sadece arkasında kedi gizli olan harfleri yazacaksınız. Şişman olanlar kedi oluyor :)

Peki rapid neden bu kadar önlem alıyor?
    1. İşleri biraz zorlaştırarak paralı üyelik almanızı sağlamak.
    2. Bazı programlar aracılığı ile daha önceki güvenlik önlemleri kırıldığı için para kaybı olmuş ve birçok kullanıcı para ödemeden ve sıra beklemeden dosya indirmiş.

Bazı arkadaşlar bedava indirelim ne olacak diyordur sanırım. Ancak eminim siz de yatırım yapıp hem bu kadar hızlı bağlantılar, hem de bu kapasitede sunucular alsaydınız inanın sizde para isterdiniz :)

etiketler;
    rapid dosya indirme, rapidshare dosya nasıl indirilir, rapid film indirmek, kedi.

Ekli Dosyalar:

Sayfayı Paylaş