rapidden flashget indirme sorunu

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında erhancakan tarafından paylaşıldı.

1. erhancakan

erhancakan Yeni Üye

arkadaşlar vista yüklü pc mde flashgett den program indiremiyorum rapid premium üyeliğim var xp deyken indiriyodum fakat şuan indiremiyorum vista uyumlu flashget indirdim rapidden linki açıyorum flashget ile indir dediğimde 5.78 kb indiriyo ve bitiyo ne indirmeye kalkarsam kalkayım rapidden 5.78 kb indiriyo help pls

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

direk soruna cevap değil ama free download manager diye bir program var. bunu bir dener misin

3. ergink

ergink Yeni Üye

flashgetle rapidden download olmuyor ben çok denedim :(

4. sarp100

sarp100 Yeni Üye

Aksine çok güzel oluyor. Siz rapidshare ye tekrar girişinizi yapın. Firefox ile giriş yapıp İE ile indirmeye çalışırsanız olmaz.

5. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

flashgetle indrirken ilk çıkana evet demeyin, hayır deyin. daha sonra rapidshare açılır free ye basın yine hayır deyin. süre dolduktan sonra şifreyi girin download ı tıklayın bu sefer flashget e evet deyin olur.

6. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

alakası yok. ben ınternet explorer le flashget kullanarak rapidshareden indirme yapabiliyorum.

7. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

oluyor ben de çok yaptım siz benim dediğim gibi yapın olur.

8. mRocK

mRocK Yeni Üye

IDM internet download managerı tavsiye ederim arkadaşlar rapidshare premium üyeliğiniz olmasa da free kullanıcıda olsanız ister IE ister Firefox ister Opera, Netscape, Safari vs. farketmez hepsi ile de tam uyumlu çalışıyor.

9. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

download manager daha iyi 130kbps hıza ulaşabiliyor

Sayfayı Paylaş