rapid premium şifresi almak isteyenler buraya

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında haydarlioglu tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. haydarlioglu

haydarlioglu Yeni Üye

arkadaşlar eğer internet başında günde en az yarım saatiniz geçiyorsa birazdan anlatacaklarım tam size göre.yapmanız gereken tek şey aşağıda verdiğim linklere tıkladıktan sonra gerekli formları doldurup sonrasında arkanıza yaslanıp para kazanmaya başlamak.hepsi bu kadar basit.ve işte talimatlar;

öncelikle http://www.alertpay.com/?FlXfr%2fi2ZWzJkxlc4EcrZg%3d%3d linkine tıklayarak açılan sağ üst köşedeki sign up linkine tıklayarak üye oluyoruz.bu site sadece size sanal bir kredi kartı hizmeti veriyor.yani internet üzerindeki birçok işinizi bu site üzerinden üye olurken kullandığınız e-mail adresi vasıtasıyla yapabilirsiniz.

daha sonra http://bux.to/?r=haydarlioglu bu linke tıklayarak açılan sayfada sağ üst köşedeki register linkine tıklayarak gerekli bilgileri giriyoruz.üyelik işlemlerimizi tamamladıktan sonra para kazanmaktan başka yapacak bi iş kalmıyo.

herkese kolay gelsin.

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

neebu kardeş nasıl güvenelim sana biraz acıklasaydın bari [alala]

3. haydarlioglu

haydarlioglu Yeni Üye

arkadaşım ben üyeyim siteye aslında cepten para yatırınca daha hızlı kazanılır ama ben hiç para yatırmadım sadece sitedeki reklam linklerine tıklayıp 30 saniye bekliyorum hepsi bu.daha sonra kendi linkinle başkalarını üye yaparsan onun tıkladığı reklam linklerinden de para kazanıyosun.biraz şu herballife tarzı şeylere benziyo sadece bilgisayar başında yapıyorsun herşeyi.ben şimdi hesabımda biriken parayla kendime üye satın alıcam.yani sitede olupta herhangi birinin linkiyle üye olmayan herhangi birisi olacak bu.onun tıklarındanda para kazanıcam.isteyenler siteleri araştırabilir internet üzerinden.herhangi bir konuda bir sorusu olan bana özelden mesaj atabilir.

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

Kardeş sen para aldınmı bu işten peki.Kanıtı varmı?Yok yani eğer veriyorsa para ve güvenilirse öğrenciyiz sonuçta :cool:

5. haydarlioglu

haydarlioglu Yeni Üye

benim hesabımda 20 dolar oldu şimdi.önce parayı alertpay hesabıma gönderip sonra internet üzerinden alertpay sitesiyle alışveriş yapılabilen her sitede kullanabilirim bu parayı.

6. kuzi

kuzi Yeni Üye

hmm... paypal gibi yani.İnternet üzerinden alısveriş yapabiliyon en azından.Buda sabır işi bea

7. haydarlioglu

haydarlioglu Yeni Üye

aynen öyle.eğer vakit geçiriyosan internet başında sadece reklam linklerine tıklayarak para kazanıyosun.hiç yoktan iyidir yinede.

8. kuzi

kuzi Yeni Üye

Yok kardeşim güvenmiyorum ben.Sen 2 3 ayda kazanıyorsun.Onlar her gün senin kazanacağının kat kat fazlasını kazanıyorlar.Boşver!Değmez 3 kuruş için o kadar uğraşmaya...

9. Error!

Error! Yeni Üye

zamaninda bole bir işe kalkışmıştam 30$ gibi bir bakiyem olmustu.sonra noldu sanal kredi veren paraları veren site kapandı yani ne demek site paralari aldi gitti simdi 30$ neki diye bilirsiniz ama bu işi yapanlar bilir ne kadar emek harcandığını

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

gereksiz bir konu, kapatıyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş