ram değişimi 4920g

Konu, 'Acer Notebook' kısmında keylog tarafından paylaşıldı.

1. keylog

keylog Yeni Üye

arkadaşlar 4920g laptopumun içindeki 2 gb ramlari satıp 4 gb ram alıp takmayı düşünüyorum ama ramla hdd nin bulunduğu bölümün kapağını açarsam garantisi kalkarmı acaba? kalkmaması gerektiğini biliyorum ama bir arkadaş kafamı karıştırdı saoaryım dedim teşekkürler..

2. gencmuzik04

gencmuzik04 Yeni Üye

ben boludaki bi arkadaşa aynı şeyi sormuştum garantiyi etkilemez demişti ama bilmiyorum, istanbuldaki yetkili servisi ara bi sor bence,yardım ediyolar

3. garez

garez Yeni Üye

cihazin yaninda gelen garanti belgesindeki garanti şartlarina bak yada servisi ara... :D

4. keylog

keylog Yeni Üye

hocalarımızdan bilen yok mu acaba burda ?..

5. muhammet15

muhammet15 Yeni Üye

kapağı açacağın kısımda garanti etiketi yoksa açabilir ve değiştirebilirsin bende msi vr330 vardı ve o kısımda etiket yoktu açtım ve değiştirdim.5220 de de yok ram miktarı düşük olanlarda zaten kullanıcının kendi değiştirebilmesi için o kısımda etiket bulunmayabiliyor.

6. keylog

keylog Yeni Üye

2gb ram var ama o önemli deil hiç bi kısmında kapak için etiket yok:S

7. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

ya diyelimki garantiyi bozuyo nerden bilecek açtıgını medyumlar çalışmıyo demi servislerde hatta etiket varsada açabilirsiniz etiketi yırtmadan saç kurutma makinasıyla etiketi ısıtıp yumşatın sonra yavaşça kaldırın kapakla beraber gelsin işiniz bitince orjinali gibi yapışır :D

8. keylog

keylog Yeni Üye

hıhı adamlar ztn sattıkları modelde kac gb ram var bilmiyolardı :D

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Ram takmakla garanti dışı bırakılan hiç notebook görmedim.

10. keylog

keylog Yeni Üye

saol hocam..

Sayfayı Paylaş