Premium u ultimate a update yapmaya uğraşıyorum.

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında skohi tarafından paylaşıldı.

1. skohi

skohi Yeni Üye

Herkese merhabalar.
    Asus laptopla birlikte gelen vista premium un üzerine,arkadaşdan aldığım ultimate dvd si ile update yapmaya çalışıyorum ama problem şurda çıkıyor.laptop açıldıktan sonra ult.dvd sini takıyorum,sistem nete bağlı değilken ve otomatik güncelleme pasifken (ki bunlar kurulum aşamasında gelen seçenekler)üzerindeki key ile giriş yapıyorum sonra. sanırım "dosyalar açılıyor" aşamasındayken "sources/Boot.wim" dosyasından kaynaklı hata veriyor ve olmuyor.Bu neyle ilgili olabilir.
    DVD den imajı pc ye sorunsuz copy yapabiliyorum.Yani bu okunmama problemi değil.DVD yi aldığım akadaş benim yapamadığım işi kendi laptopunda sorunsuz yapmış.Asus F3sc-220dr de cihazın kendisi.
    Aklıma gelen bütün ayrıntıları iletmeye çalıştım.Yardımcı olabilirseniz çok sevinicem.
    Laptopta deneyim kazanmam için bu siteye baya ihtiyacım olcak sanırım.

Bu arada hoşbulduk :)

2. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

bildiklerimi paylaşmak isterim. öncelikle formatsız hali hazırda vista nın üzerine kurulum yaparak upgrade mümkün değil. Bilgisayarın üzerindeki key sadece sende olan vistanın lisanslı olduğunu gösterir, kurulumda bir geçerliliği yoktur çünkü. ayrıca kurulumda o keyi kabul etse bile ultimate için geçersiz keydir, yani o key geçerli bile olsa kurduğun windows ultimate olmaz. gene home premium olur. Saygılar. hoşgeldin.

3. skohi

skohi Yeni Üye

Öncelikle ilgin için teşekkür.Şurda bir yanlış anlaşılma oldu sanıım."Üzerindeki key" den kasıt arkadaşdan aldığım ultimate update dvd sinin kendi keyi zaten.o anahtarı kurulum aşamasında girip sorunsuz geçiyorum.kendi sistemimdeki mevcut herhangi bir key işe karışmıyor yani.

Sayfayı Paylaş