Power Tuşu çalışmıyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında Volkanaktas tarafından paylaşıldı.

1. Volkanaktas

Volkanaktas Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar, Laptopum Asus F3SG serisinden. Benim sorunum son zamanlarda power tuşu hiç çalışmıyor. Daha önce de bir kaç kez basıyordum çalışıyordu. Laptopu en soldaki multimedya tuşundan açabiliyorum. Power tuşu hizasında olan. Bu sorun neden kaynaklanabilir? Çözümü veya tamiri varmı? Lütfen bu konuda bilgilerinizi paylaşınız [imdat]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Donanımsal bir sorundur tahmin ediyorum. Zamanla tuş işlevini kaybetmiştir bence.
    Teknik servis dışında bir çözüm olacağını sanmıyorum.

3. ntaman

ntaman Yeni Üye

merhaba,
    benim de asus laptop var. ve açma kapama tuşu ile normalde açılmıyor. yaklaşık 30 saniye basınca açılıyor. bu sorunu yaşayan arkadaşa sesleniyorum.
    siz benzer sorunu nasıl çözdünüz. çözümü bulduysanız size zahmet ntaman@mynet.com adresime mail atarsanız sevnirim.
    ilginiz için şimdiden teşekkürler.
    ben asus servisine gönderdim, silinmemesi gereken dosyaları da söyledim. hem sorunu çözmediler, hem dosyaları sildiler hem de telefona çıkmadılar.
    bence özellikler kadar satış sonrası destek konularını da önemseyin. herşey sadece özellik değil. bu konuda asus sınıfının en özürlü markası gibi

Sayfayı Paylaş