pil göstergesi ne dolumu ne de pil bitimini göstermiyor

Konu, 'Asus Notebook' kısmında sonesmer tarafından paylaşıldı.

1. sonesmer

sonesmer Yeni Üye

arkadaşlar kolay gelsin garantisinin bitimini bir gün kala servisine bıraktığım ve 7 günün ardında geri aldığım bilgisayarımdaki sorun hala devem ediyor sıkıntım pc şarzda çalışıyordu ama pilde bir müddet sonra küt kapanıyordu dedim pilin ömrü bitti heralde diye ve servise verdim sıkınrımı dile getirdim servis bu gün aradı pc hazır gelin alın diye gittim aldım yeni pil takmışlar sorun çözüldü dediler geldiğide şarzı tamamen bitirdim ve şarz ettim tekrar ve aynı zamandada kullandım pil göstergesi şarz takılı iken ne dolduğunu gösteriyor nede şarz takılı değilken pilin ne kadar kaldığını bu durumda ne yapmam gerekli sistemselmi yoksa proğramdamı sıkıntı var orjinal yazılımı olan vistayı kullanıyorum şarzı çıkarıp taktığımda bir daki kadar dolum olduğunu gösteriyor ve ardından tekrar duruyor gösterge şarz takılı değilkende kalan pil süeri 7 saat 9 saat gibi abuk subuk kalan vakit olarak zaman gösteriyor bu sıkıntım hala devam ediyor şimdi arıycam diycekler getirin bakalım sonrda diycekler garantisi bitmiş bunun bu durumda ne yapmalıyım ben ankarada bulunan asus servisine verdim sabah aramayı düşünüyorum tekrar servisi ama benim yapmam gereken birşeymi var aceba konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim şuanda da şarz oluyor ama yaklaşık bir saattir %40 pirize takılı doluyor diyor şarzı çıkarıyorum aradan bir saat geçiyor ve halaa %40 doluluk görünüyor acil yardımlarınıza ihtiyacım var teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Hayatımda bu kadar uzun bir cümle görmedim sanırım.
    Anlayabildiklerim doğrulstusunda naçizane önerim tekrar servise başvurmanız yönündedir.

3. sonesmer

sonesmer Yeni Üye

eee ne yapayım servise anlatamadığımı birde size anlatayım dedi sonra 2 stır yazıyoruz sonra millet sorun hakkında cevap yaza bilmekiçin şu nasıldı şu varmıydı şunu denedinmi pc şöylemiydi demesindense ben alayını peşin peşin yazdım nasıl ama

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorun uzun yazmanı değil. Bir nokta bir virgğl bile yok. Birşey anlaşılmıyor.

Sayfayı Paylaş