pc açılmıyor

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında LE000 tarafından paylaşıldı.

1. LE000

LE000 Yeni Üye

img832.imageshack.us/img832/605/40580349.jpg
    img195.imageshack.us/img195/1782/111pnm.jpg

arkadaşlar gerçekten sinir bozucu bir durumla karşı karşıyayım...şöyle izah edeyim sorunu pc nin power tuşuna basınca hiçbir şekilde pc açılmıyor hiçbir tepki vermiyor resimde gördüğünüz beyaz bir buton var ve yukarda dokunmatik tuş takımını görüyorsunuz bu iki butondan herhangi birine basınca pc açılıyor ama 5 saniye sonra tekrar kapanıyor bu 5 saniye içindede ekrana görüntü gelmiyor...ilginç olan durum şu pc açıldığı zaman ekran yanıp yanıp sönüyor..siyah bir ekran düşünün ışığı azalıp tekrar yanıyor bu şekilde 5 saniye dalgalanma oluyor...ekran kartının ordanda cızzz diye bir ses geliyor...3 4 tane notebook tamiri yapan yere gittim biri anakart bozuk diyor biri ekran kartının değişmesi lazım diyor yeter artık atacam en sonunda çöp kutusuna...birde son olarak pc bozulmadan önce de ekranda sorun vardı arkadaşlar ekranın ışığı azalıp artıyordu..fikriniz benim için önemli sizce ne olmuş olabilir.

pc markası qosmio f50-10g
    işletim sistemi windows 7 ultimate 64 bit
    işlemci Intel® Core2 Duo P8400 2.26 GHz
    4gb ddr2 ram
    ekran kartı NVIDIA® GeForce 9700M GTS

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Donanımsal bir sorunu uzaktan yorumlamak çok zor.
    Doğru düzgün bir servise gönderin bence. ktservis ve fokus bilgisayara daha önce iş yaptırmıştım.

3. fırtına_s

fırtına_s Yeni Üye

arkadasım f50 model cıhaz bıraz sıkıntılı bır goruntu sorunu dısarda herhangı bır bılgısayarda cozemezsın sana tavsıyem toshıbanın merkez servısıne gondermedır aksı taktırde dısardakı bır bılgısayarcı cok fazla para alır ve sorununu cozemez

Sayfayı Paylaş