[PAYLAŞIM] PACKARD BELL MH35 serisi XP Sürücüleri

Konu, 'Packard Bell Notebook' kısmında maskelibalo tarafından paylaşıldı.

1. maskelibalo

maskelibalo Yeni Üye

Bu XP sürücüleri PACKARD BELL MH35 serisi bütün bilgisayarlar ile uyumludur.

Forumda en çok sorulan modeller;

MH35 F1235-U-007
    MH35-U-034
    MH35-U-035
    MH35-U-053
    MH35 F1235-U-054
    MH35-U-055
    MH35 F1235-U-056

Ekran Kartı (SIS) ya da [*] Sis vga driver : SiS 330 Mirage vga- ekran kartı sürücüsü Rar şifresi "www.notebook.gen.tr"

Ses Kartı

LAN

WLAN

Modem

Touchpad

Önce Yukarıdaki WLAN'ı deneyin(ben yukarıdaki ile çalıştırdım) olmazsa bunu deneyin...WLAN

Arkadaşlar henüz bu bilgisayarı almamış iseniz sakın almayın hatta Ekran kartı ve chipseti SIS olan hiç bir bilgisayarı tavsiye etmiyorum... Çünkü çok kötü...

Intel ekran kartının 64MB olanı SIS ekran kartının 128MB olanına denk bile çalışamıyor. haberiniz olsun...

Kolay gelsin...

2. alen

alen Yeni Üye

Teşekkürler dostum, parmaklarına sağlık... ;)

3. santaa

santaa Yeni Üye

slm arkadaslar packard bell me35 t 024 modelınden almayı dusunuyorum ıntel chıp setli hem yorum hemde xp driver ları varmı acaba

bilgilendırırsenız cok sevınırm

4. eskadir

eskadir Yeni Üye

teşekkürler çok iyi oldu işime yaradı

5. hseyn_50

hseyn_50 Yeni Üye

tşk xp driverları için ama arkadasımız hiç tavsiye etmiyorum demiş o kadar da kötü oldugunu düşünmüyorum 3 -4 tane satısını yaptım bu fiyata bu kadar özellik zor biras sıkıntılı xp kurulumundan sonraki driverları ama okadarda olsunn ama pc güsell diye düsşünüyorum fiyatına göre kat kat iyi(model:pB EasyNote MH35 F1235 U-056 T2370 2048 160 DOS)

6. lordlordleon

lordlordleon Yeni Üye

ellerine kollarına sağlık kardeşim sağol teşekkürler [alkis] [alkis] [alkis] [alkis]

7. ciyiler

ciyiler Yeni Üye

byw

benimki buyeni aldık bir tek warlesi tanıtanadım yardımmm
    mail adresi silindi.

8. canksonmez

canksonmez Yeni Üye

KArdes birde Mb87 nin p011 modeli ve p012 modelinin xp suruculerini de bulabilirmisin...?

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

10. ciyiler

ciyiler Yeni Üye

teşekürler çok çok sağolun

11. Ziya 06

Ziya 06 Yeni Üye

S.a kardeşim

gerçekten paylaşımlarınz çok güzel ve orjinal..çok güzel çalışıyorsunuz..

yolunuz açk olsun saolun..

12. rmzn20

rmzn20 Yeni Üye

arkadaş almayın chipseti falan düşük demiş ama ben mh35 u-55 serisini aldım ve çok memnunum..performansı süper.. tek bi sorunu var son ses müzik dinlediğim zaman hard disk kasıyo ışık yanık kalıyo... bende biraz düşürüyorum çok iyi çalışıyo.. performans bakımından acer aspire serisinden iyi çalıştığına iddaya girerim..

13. qqmahmutqq

qqmahmutqq Yeni Üye

ekran kartını kurmaya çalıştığımda
    Cant find İnstFunc.exe result hatası veriyor destek lütfen..

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şunu dener misiniz?
    [*] Sis vga driver : SiS 330 Mirage vga- ekran kartı sürücüsü Rar şifresi "www.notebook.gen.tr"

Sayfayı Paylaş