paylaşım form sitesi acıcam

Konu, 'Serbest Bölüm' kısmında hacas tarafından paylaşıldı.

1. hacas

hacas Yeni Üye

mrb arkadaşlar arkadaşla beraber form sitesi açmayı planlıyoruz içinde program arvişleri full cracli notebook hakkında bilgiler drıverlar vs... hepinizi actıgımda beklerim birde sıyaset meydanı koymayı dusunuyorum acaba koysammı sağcı solcu yerleri vs...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

web sitesi yapmak istiyorsanız forum.iyinet.com ya da http://www.r10.net sizde yararlı olacaktır.
    Özgün kendinize ait birşeyler ekleyebilecekseniz ne ala. Ama sağdan soldan kopyalayıp koyarım diyorsanız boşuna vakit kaybı olmaktan öte geçmez. Ortalık genel forumdan geçilmiyor.

3. hacas

hacas Yeni Üye

biliyorum ölesinesöylediniz ama biz emeğe saygı duyanlarız atıyorum bu siteden bişi oraya koysam bile bu siteden alınmış olduğunu altına notunu düşeriz hak denilen birşey vardır..

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ne diyelim kolay gelsin,hayırlı olsun şimdiden,kurunca haber ver arassıra takılırız bakarsın ;)

5. mRocK

mRocK Yeni Üye

hacas sakanın söylemek istediği bu siteden yada başka siteden aldıklarını belirtmen belirtmemen değil. Genel içerikli bir forum yapacaksan şuan piyasada binlerce var zaten senin yapacağın pek fazla göze batmaz ama özgün birşeyler yapacaksan tutabilir demek istedi yani en azından ben öyle nladım :)

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

kolay gelsin... :)

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben de aynen böyle anladım sanırım hacas biraz yanlış anladı.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aynen böyle dedim :)

9. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

katılıyorum.

10. Abdurrahman

Abdurrahman Yeni Üye

Sayfayı Paylaş